To bez wątpienia jedna z najlepszych sesji w karierze Magdaleny Frąckowiak! Robi na was wrażenie? [ZDJĘCIA]

Podopieczna Model Plus zapozowała dla francuskiego Mixte'a. Przed Fąckowiak, lifestyle'owy magazyn współpracował już z polskimi modelkami, miedzy innymi z Marią Loks, Asią Piwką czy Moniką Sawicką.

To już trzeci, wrześniowy edytorial, w którym występuje piękna Magdalena . Pierwsze dwa znajdziemy we francuskim wydaniu Vogue'a. "Up In The Air " to album w stylu Beauty. Wówczas na portretowych ujęciach autorstwa Giampaolo Sgury, Magda pozowała z kultowymi zapachami słynnych domów mody, między innymi Givenchy, Burberry, YSL, Chanel. Z kolei "La Vie En Rose" został poświęcony trendom na nadchodzący, jesienny sezon. W eleganckich, jak i w casulanowych, typowo paryskich setach, roześmianą Frąckowiak uchwycił Gilles Bensimon. Musimy przyznać, że do obecnej chwili był to nasz ulubiony edytorial z Magdą w roli głównej...

Wczoraj światło dzienne ujrzał okładkowy album "Decadent Creation ". Jego autorką jest Emma Tempest. Sesję zrealizowano w naturalnej scenerii parku. Stylistka przygotowała dla Polki mocno casualowe, męskie, czasami wręcz nechlujne stylizacje z jesiennych kolekcji. Magda z ogromnym wdziękiem prezentuje zimowe, ciepłe kożuchy, futro w cętki, oversize'owe swetry czy za duże, wełniane golfy zestawione luźnymi spodniami związanymi paskiem.

Całość wieńczy nonszalancko rozwichrzona fryzura i naturalny wizaż. Frąckowiak przed obiektywem Emmy Tempest emanuje wdziękiem i niewinnością. Jest przy tym bardzo nostalgiczna. Tempest dzięki czarno-białym ujęciom wydobyła ukryte szczegóły, między innymi emocje, które nadały rysom Magdaleny dużą wyrazistość. Uwielbiamy czarno-białe fotografie za ich magiczną głębię i siłę wyrazu. Jesteśmy pod wrażeniem, wy także?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

MixteMixte fot.Emma Tempest fot.Emma Tempest

Więcej o: