Claire Danes w przepięknych sukniach w najnowszym "Harper's Bazaar". W czyich projektach pozuje? [ZDJĘCIA]

Zakochałyśmy się we wspaniałej sukni projektu Zaca Posena - bez wątpienia każda kobieta chciałaby choć raz mieć na sobie takie cudo!

Już 5 października odbędzie się wielka premiera 4. sezonu hitowego serialu "Homeland" . Fani dostaną od razu dwa odcinki, a więc czekają ich przynajmniej dwie godziny z neurotyczną Carrie Mathison , bezkompromisową agentką CIA, w którą wciela się hollywoodzka gwiazda, 35-letnia Claire Danes . Premiera będzie prawdziwym wydarzeniem, jako że nikt nie wie, czego oczekiwać po czwartej serii serialu, który w ostatnim sezonie stracił jednego z dwóch głównych bohaterów - grany przez Damiana Lewisa Nicolas Brody został stracony w Teheranie. Jednak podobno czeka nas jeszcze więcej wrażeń, niż dotychczas, a oto ich przedsmak:

 

Warto dodać, że za swoją rolę w "Homeland" Danes otrzymała dwa Złote Globy , a także dwie nagrody Emmy . Fanem serialu jest zaś sam Barck Obama !

HomelandHomeland Homeland, mat.prasowe Homeland , mat.prasowe

Nic więc dziwnego, że premierze kolejnego sezonu towarzyszy tak wiele emocji, a także, że to właśnie Claire Danes amerykański "Harper's Bazaar" zaprosił na swoją październikową okładkę:

Harper's Bazaar

Cały numer dedykowany jest najnowszym trendom oraz najpiękniejszym kreacjom ze światowych wybiegów. Dlatego też aktorka pozuje Alexiemu Lubomirskiemu , autorowi sesji, w przepięknych kreacjach m.in. od Zaca Posena , Salvatore Ferragamo czy Prady , a także w drogocennej diamentowej biżuterii od De Beers i Harry'ego Winstona :

Harper's Bazaar

Wszystkie zdjęcia Claire Danes z sesji dla "Harper's Bazaar US" znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: