Choć w ubraniu, to i tak emanuje erotyką. Autorką zdjęć jest fotografka słynąca ze śmiałych ujęć. Przed kim pozuje Bela? [ZDJĘCIA]

Pismo zostało reaktywowane dopiero rok temu, a Polka na łamach "Lui" zdążyła wystąpić już kilkakrotnie. Na swoim koncie ma kilka edytoriali i lutową ?jedynkę?. Teraz do tego zestawienia dołącza kolejna okładkowa sesja.

Ostatnio mówi się głównie o Małgosi Beli w kontekście jej komercyjnych zleceń. Bela swoim nazwiskiem sygnuje aż pięć kolekcji na nadchodzący, jesienny sezon. Maiyet, Network, Messika, Escada, Reed Krakoff - to z tymi brandami modelka nawiązała ostatnio lukratywną współpracę.

Tym razem o podopiecznej Model Plus jest głośno za sprawą jej najnowszego albumu typu high fashion. Edytoriale z udziałem Beli zawsze wzbudzają niemałe emocje, bo nigdy nie są nudne i nie ograniczają się jedynie do zaprezentowania modnych stylizacji. Małgosia regularnie występuje w pełnych nagości, a więc odważnych, niekiedy wręcz kontrowersyjnych sesjach zdjęciowych.

 fot.Venetia Scott fot.Venetia Scott  fot.Venetia Scott fot.Venetia Scott

W takiej też estetyce jest utrzymany najnowszy, okładkowy album. Choć Bela na żadnym ujęciu nie występuje nago (wyjątkiem jest okładka), ani nawet topless, zdjęcia ociekają erotyką. Wszystko za sprawą detali, w postaci dość wyuzdanych póz, znaczącego spojrzenia modelki, uczesania w stylu lolitki, czy wyeksponowanej koronkowej bielizny, która wystaje spod krótkiej spódnicy. Efekt podbija wyrazisty wizaż w postaci intensywnie czerwonych ust i podkreślonych oczu.

Lui MagazineLui Magazine Katja Rahlwes Katja Rahlwes

O wszystkie te elementy zadbała Katja Rahlwes , która jak mało który fotograf potrafi celebrować piękno kobiecego ciała. Robi to we frywolnym, lecz wciąż wyrafinowanym stylu. Jej ujęcia są śmiałe, choć nigdy nie gorszą widza. Nie inaczej jest i tym razem.

Jak wam się podoba najnowsza sesja? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

Lui MagazineLui Magazine fot.Katja Rahlwes fot.Katja Rahlwes

Więcej o: