Dla roli ścięła długie włosy, drastycznie schudła i... stała się najmniej lubianą gwiazdą na świecie. Ale Oscara dostała! Anne Hathaway w pierwszej od dawna sesji okładkowej [ZDJĘCIA]

Kiedyś była na samym szczycie, ale ostatnio było o niej bardzo cicho... Już w listopadzie do kin wchodzi hit "Interstellar" z udziałem Anne Hathaway - czy pomoże jej wrócić do gry?

Mimo że w 2013 roku otrzymała upragnionego Oscara za najlepszą rolę drugoplanową, jej radość nie trwała specjalnie długo. Media, zamiast promować zdolną aktorkę, zaczęły... jej dogryzać. Zarzucano Anne , że od początku, tworząc swoją kreację w musicalu "Nędznicy" , pracowała pod kątem zdobycia Oscara. Pisano, że była to rola tylko i wyłącznie pod nagrodę i, co więcej, Hathaway była podobno absolutnie pewna, że statuetka Akademii jej się należy. A hollywoodzkie środowisko nie lubi arogancji. Sprawę pogorszył fakt, że stylizacja gwiazdy z gali wręczenia Oscarów była raczej krytykowana niż chwalona, a wszystko przez to, że pod jasną sukienkę od Prady aktorka nie włożyła biustonosza:

Anne HathawayAnne Hathaway EastNews

Wkrótce po oscarowej gali "hejt" na Hathaway jeszcze się wzmógł, a internet okrzyknął ją... "najbardziej znienawidzoną gwiazdą na świecie". Jak widać, złota statuetka nie wszystkim przynosi szczęście. Anne nie pojawiła się na zbyt wielu okładkach (w przeciwieństwie na przykład do Lupity Nyong'o , która w tym roku zdobyła Oscara w tej samej kategorii), nie dostawała też specjalnie ciekawych ofert od producentów. Była chyba jedyną aktorką w historii, u której tuż po zdobyciu statuetki Akademii telefon nagle przestał dzwonić...

Teraz nieco zapomniana gwiazda ma szansę na wielki powrót. Wystąpiła w głośnym filmie Christophera Nolan - "Interstellar " - który już w listopadzie będzie miał swoją światową premierę. Hathaway partneruje w nim m.in. Matthew McConaughey'owi oraz Jessice Chastain . Produkcja zapowiadana jest na wielki hit.

Nic więc dziwnego, że 32-letnia aktorka znalazła się na okładce i w sesji brytyjskiego miesięcznika "Elle" :

ELLE UK

Na okładkowym zdjęciu delikatna Anne Hathaway prezentuje raczej ostry wizerunek kobiety-wampa. Mamy tu intensywną purpurową szminkę, zaczesane do tyłu włosy w stylu modnego wet look , a także rockową ozdobę ear cuff . Gwiazda pozuje w czarnym satynowym garniturze, spod którego wysuwa się przezroczysty koronkowy stanik. Jest seksownie i bardzo wyrafinowanie. W podobnym stylu utrzymano zresztą całą sesję:

ELLE UK

Aktorka pozowała dla "Elle" w takich kreacjach, jak czarny kombinezon Givenchy , wełniana marynarka Saint Laurent , długa gorsetowa suknia Maison Martin Margiela , kombinezon Rolanda Moureta , prosta sukienka Armaniego czy białe koronkowe ogrodniczki Niny Ricci . W sesji nie zabrakło także prostej białej koszuli oraz seksownej bielizny.

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: