Specjalne wydanie ELLE z trzema różnymi okładkami! A kto pojawił się w sesji? [ZDJĘCIA]

Jak zwykle do numeru specjalnego "Women in Hollywood" magazyn zaprosił wiele znakomitości.

Zoe Saldana , Tina Fey i Jennifer Garner - te trzy aktorki pojawiły się na trzech okładkach nowego numeru amerykańskiego wydania "Elle" . A jest to wydanie wyjątkowe, bo z cyklu "Women in Hollywood" , prezentującego najważniejsze i najpotężniejsze (z różnych powodów) nazwiska w branży.

ELLE

Tina Fey , poza graniem w komediach oraz słynnym serialu "Rockefeller Plaza 30" , jest też scenarzystką i producentką. To według jej pomysłu powstał kultowy film dla nastolatków "Wredne Dziewczyny" (napisała scenariusz), ostatnio prowadziła też galę rozdania Złotych Globów , oczywiście we właściwy sobie, satyryczny sposób.

Jennifer Garner długo uchodziła tylko za żonę Bena Afflecka , jednak od dawna pracuje na swoje własne nazwisko. Jej akcje znacząco wzrosły po bardzo dobrej roli w wielokrotnie nagradzanym komediodramacie "Witaj w Klubie" , czyli filmie, za który Matthew McConaughey zdobył Oscara.

Zoe Saldana znana była przede wszystkim z "Avatara" Jamesa Camerona, ale w zeszłym roku promowała już film ze swoim udziałem w Cannes, zaś na występach w "Strażnikach Galaktyki" i kolejnej wersji "Star Treka" zarobiła prawdziwą fortunę. Dziś ta słynąca z doskonałego stylu gwiazda oczekuje bliźniąt oraz zacięcie walczy z nękającymi ją paparazzi.

ELLE

W sesji w numerze specjalnym "Elle" znalazły się też znana m.in. z "Igrzysk Śmierci" Elizabeth Banks , a także Brie Larson oraz Annette Bening . Wszystkie ujawnione jak dotąd zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: