PREMIERA: Gisele Bundchen w kampanii Chanel No. 5 - zobaczcie film w reżyserii Baza Luhrmanna "The One That I Want" [WIDEO]

Nareszcie jest! Modelka Gisele Bundchen jako nowa ambasadorka francuskiej marki Chanel debiutuje w bardzo eleganckim stylu. Jest gwiazdą filmu "The One That I Want" , który dla luksusowej marki wyreżyserował słynny Baz Luhrmann . To on był autorem kultowej kampanii z Chanel No. 5 ze zjawiskową Nicole Kidman . Jak poradził sobie tym razem? Efekt możecie zobaczyć poniżej:

 

A przy okazji, poznajecie piosenkę, jaką słychać w tle? To oczywiście hit z musicalu "Grease" , jaki śpiewali John Travolta i Olivia Newton-John . Jak wam się podoba w wersji slow w wykonaniu Matthew Hemerleina , czyli Lo-Fang ?

TUTAJ znajdziecie natomiast zdjęcia z przedpremiery kampanii kultowych perfum, jaka odbyła się w poniedziałek w Nowym Jorku. Poza dyrektorem Chanel, Karlem Lagerfeldem , i jego nową muzą, piękną Gisele , pojawiły się także supermodelki i gwiazdy, które zwykle zasiadają w pierwszych rzędach podczas paryskich pokazów Chanel.

GALERIA >>

Więcej o: