Moss, Werbowy i Stone RAZEM! Największe nazwiska branży ponownie występują razem. Kto jeszcze? [ZDJĘCIA]

To już kolejna sesja, której idea nawiązuje do słynnego albumu Petera Lindbergha z 1990 roku. Fotografowanie supermodelek razem wciąż jest bardzo hot!

Wrześniowy edytorial Super Normal Super Model s spotkał się z tak dobrym przyjęciem czytelników, że redakcja magazynu W szybko postanowiła powtórzyć swój sukces. Listopadowy numer jest oparty na niemal identycznej koncepcji.

W MagazineW Magazine Mert & Marcus Mert & Marcus/wrześniowy numer

Tym razem na planie nowojorskiego studio spotkały się największe nazwiska branży mody. Lara Stone, Daria Werbowy, Kate Moss, Raquel Zimmermann, Suvi Kuponen, Karmen Pedaru, Anna Ewers, Mariacarla Boscono, Saskia De Brauw, Riley Montana, Daniel van der Deen, Steve Milato s.

Autorem okładkowej sesji Born Beautiful jest nie kto inny, jak ten sam duet, co w przypadku wrześniowego albumu, czyli Mert&Marcus.

Gwiazdy modelingu prezentują trendy na nadchodzący jesienny sezon z kolekcji takich domów mody jak Marc Jacobs, Saint Laurent, Alexander Wang, Michale Kors, Ralph Lauren, Versace . Jest bardzo bezpretensjonalnie. Stylizacje mocno nawiązują do klimatu lat 90. Dominuje błękitny, kultowy denim, ale w przeróżnej formie, crop topy zestawione z mini spódniczkami, golfy. Z kolei Kate i Daria pozują TOPLESS!

I jak wam się podoba? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

W MagazineW Magazine fot.Mert&Marcus fot.Mert&Marcus

Więcej o: