Candice Swanepoel obchodzi dziś 26 urodziny. Jaki jest sekret jej idealnej figury?

Wszystkie szczegóły dotyczące diety i treningu zdradził personalny trener gwiazdy.

Ikona przemysłu modowego, wielokrotnie uznawana za najseksowniejszą kobietę świata. Pochodząca z RPA modelka pracuje już od 11 lat. Jak sama powtarza, od momentu debiutu nie miała większej przerwy w karierze. Najbardziej dochodowym zajęciem Candice (nazwisko Swanepoel co roku figuruje w prestiżowym zestawieniu Forbesa - Najbogatszych ludzi branży mody), dzięki któremu Candice zyskała również szeroką popularność, jest współpraca z Victoria's Secret. 26-latka od 2009 roku jest jednym z czołowych Aniołków amerykańskiego brandu.

Dziś Candice kończy 26 lat. Z tej okazji postanowiłyśmy zgłębić tajniki jej idealnej figury, którą doceniła również marka VS , powierzając Swanepoel funkcję zaprezentowania "Royal Fantasy Bra" , czyli unikalnego, luksusowego biustonosza z 52-karatowego złota, wysadzanego rubinami i diamentami. Było to dla modelki niemałe wyróżnienie.

Victoria's Secret Show 2013Victoria's Secret Show 2013 Victoria's Secret Show 2013 Victoria's Secret Show 2013

Przyglądając się sylwetce, a zwłaszcza wcięciu w talii Candince , ciężko nam uwierzyć, że modelka nie jest na żadnej diecie. Aniołek utrzymuje, że sylwetkę zawdzięcza genom oraz regularnym treningom na siłowni.

-Mam szybką przemianę materii, szybko spalam. Nie muszę się ograniczać z jedzeniem, co więcej, nie muszę robić ćwiczeń kardio. Codziennie jem duże, sycące śniadanie (tj. owsiankę gotowaną na mleku z migdałami, jagodami goji, bananem i świeżymi owocami), piję dużo świeżo wyciskanych soków i niegazowanej wody. Moją ulubioną kuchnią są specjały włoskie. Pizzę i spaghetti mogę jeść codziennie na obiad. Lubię też amerykańskie steki. Największa słabość to brownie i szarlotka z lodami. Najlepszą na świecie robi mama mojego chłopaka. Na całe szczęście nie muszę sobie nic z tych rzeczy odmawiać. Uwielbiam za to ćwiczyć. Gdybym nie była modelką, zostałabym profesjonalną baletnicą.

-zdradziła gwiazda.

CandiceCandice Instagram.com/angelcandice Instagram.com/angelcandice

Słowa modelki potwierdził jej personalny trener Justin Gelband , który ułożył dla Swanepoel specjalny plan treningowy.

-Spotykamy się trzy lub cztery razy w tygodniu. Dzięki dobrym uwarunkowaniom (szybkie spalanie), Candice nie musi robić ćwiczeń aerobowych. Modelka stawia na trening wzmacniający i rozciągający mięśnie (ma dobre podstawy bo jako małą dziewczynka i nastolatka trenowała balet).

Więcej zdjęć Candice znajdziecie w naszej GALERII.

Instagram.com/angelcandiceInstagram.com/angelcandice Instagram.com/angelcandice Instagram.com/angelcandice

Więcej o: