Co Natalia Vodianova robi w paryskim balecie? I to z mężem Natalie Portman! [ZDJĘCIA]

Piękną parę sfotografowała legendarna fotografka, ulubienica Anny Wintour - Annie Leibovitz.

Czułam się jak księżniczka lub inna baśniowa postać. Ja, matka czwórki dzieci, w tych przepięknych kreacjach haute couture, w okazałych wnętrzach paryskiego teatru, sfotografowana przez samą Annie Leibovitz! To było jak sen. Cudowne i niezapomniane doświadczenie.

- opowiedziała modelka tuż po zakończeniu zdjęć.

Natalia Vodianova kolejny miesiąc z rzędu przyjęła propozycję współpracy od amerykańskiego "Vogue'a". Annie Winotur Rosjanka odmówić nie potrafi, nawet będąc na urlopie macierzyńskim (modelka w maju po raz czwarty została mamą).

Zdjęcia do październikowego albumu "The fall classic " zrealizowano w sielskiej scenerii łąk, owocowych sadów, pól uprawnych, nad brzegiem jeziora czy w zaciszu gospodarstwa domowego. Vodianovą w niecodziennym anturażu uwieczniła Leibovitz . Finalny efekt tak bardzo przypadł do gustu naczelnej amerykańskiego "Vogue'a" , że okładkową sesję następnego numeru powierzyła również duetowi Leibovitz&Vodianova.

Estetyka listopadowego edytorialu jest zupełnym przeciwieństwem październikowej sesji. Zajawką pełnego albumu była zjawiskowa, pełna przepychu okładka w "królewskim stylu". Na tle czerwonej aksamitnej i haftowanej złotą nicią kurtyny, Natalia pozuje w transparentnej midi sukience, regularnie tkanej złotymi blaszkami i połyskującymi mini kamieniami od Dolce&Gabbana . Zdjęcia do "Grand Entrance" zrealizowano w monumentalnych wnętrzach paryskiej opery. Vodianova w balowych sukniach haute couture od Chanel, Dolce&Gabbana i Caroliny Herrery pozuje na scenie, w garderobie i na sali treningowej. Modelce towarzyszą urokliwe baletnice, a także Benjamina Millepied , tancerz i choreograf, a prywatnie mąż aktorki Natalie Portman , który od września tego roku objął stanowisko dyrektora paryskiej opery. Dla niego wiec sesja dla amerykańskiego "Vogue'a" jest nie tyle przygodą i wyróżnieniem, co świetną promocją teatru.

Piękne, luksusowe kreacje modelki, opowiedziana za pomocą ujęć historia, wnętrza opery narodowej i nasycony, głęboki kolor zdjęć, który podbija artystyczny wyraz całości. Nas efekt końcowy zachwyca, a was?

Jak wam się podoba? [GALERIA]

Vogue USVogue US fot.Annie Leibovitz fot.Annie Leibovitz

Więcej o: