Adriana Lima i Alessandra Ambrosio w biustonoszach za 2 milony $! Jak się prezentują?

Brazylijki już po raz kolejny zostały ambasadorkami słynnego, bardzo drogiego w realizacji projektu.

Lima w diamentowym staniku prezentowała się już dwukrotnie, w 2008 i w 2010 roku . Ambrosio zaś w wysadzanym rubinami biustonoszu przeszła się po wybiegu dwa lata temu. Rola ambasadorki "Fantasy Bra " to dla Aniołków ogromne wyróżnienie. Rok temu zaszczyt ten spotkał Candice Swanepoel . Jej złoto-czerwony komplet bielizny kosztował wówczas aż 10 milonów $ !

Fantasy Bra: 2008, 2010, 2011, 2012, 2013rokFantasy Bra: 2008, 2010, 2011, 2012, 2013rok Victoria's Secret Show Victoria's Secret Show/2008/2010/2011/2012/2013

W tym roku biustonosz każdej z dziewczyn jest wart 2 miliony $. Każdy z nich składa się z 16 tyś. drogocennych kamieni, między innymi rubinów, szafirów, diamentów i czystego złota. Twórcą wyjątkowych staników jest Pascal Mouawad. Praca nad "Fantasy Bras " zajęła mu 1300 godzin .

Oficjalna kampania promocyjna ujrzała światło dzienne równo na miesiąc przed pokazem amerykańskiego brandu. Przypomnijmy, że w tym roku show odbędzie w Londynie.

- Nasza marka jest uwielbiana przez brytyjskie kobiety, mamy tu kilka butików. Stąd decyzja o przeniesieniu pokazu z Nowego Jorku do stolicy Wielkiej Brytanii.

- zdradził jakiś czas temu Ed Razek , dyrektor kreatywny brandu.

Sprzedaż biletów na tegoroczne show, które odbędzie się 2 grudnia w halach Earls Court , już ruszyła (transmisja telewizyjna jest zaplanowana na 9 grudnia). Niestety, ceny są bardzo wygórowane, bo rozpoczynają się od... 10 tyś. funtów! Z kolei wejście na pokaz i na after party z Aniołkami to cena rzędu 12 tyś. funtów . Teraz czekamy jedynie na oficjalną listę aniołków, choć już wiadomo, że w pokazie wystąpią najsłynniejsze modelki VS. Poza Limą i Ambrosio bieliznę zaprezentują: Candice Swanepoel, Karlie Kloss, Lily Aldridge, Linsday Ellingson, Behati Prinslo, a nawet Doutzen Kroes , która z początkiem sierpnia urodziła drugie dziecko. Jeżeli wierzyć plotkom, na londyńskim wybiegu w amerykańskiej bieliźnie wystąpią też Kendall Jenner, Suki Waterhouse, a także sama Kate Moss...

Wszystkie promocyjne zdjęcie "Fantasy Bra" znajdziecie w naszej GALERII.

Fantasy BraFantasy Bra Instagram.com Instagram.com

Więcej o: