Alexander Wang dla H&M na zdjęciach - najlepsze edytoriale [ZDJĘCIA + CENY]

Już w czwartek 6 listopada o godz. 9 w dwóch sklepach H&M w Polsce pojawi się długo oczekiwana kolekcja Alexander Wang dla H&M. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś, czy wybrać się na zakupy, przejrzyj najciekawsze sesje zdjęciowe z limitowaną linią sieciówki w roli głównej, porównaj ceny, zainspiruj się zestawami stworzonymi przez stylistów.

Każda limitowana kolekcja H&M rozbudza wyobraźnię redaktorów i stylistów, trafia do najlepszych magazynów, zdobi okładki (np. czeskie ELLE) i najpopularniejsze blogi. Im bardziej limitowana linia, tym większy szał medialny. W przypadku "Alexander Wang dla H&M " mamy do czynienia z wyjątkowo ekskluzywną oprawą - do sklepów trafi niewiele egzemplarzy, więc sieciówka wraca do twardych zasad (otwarcie sklepu o 9 rano, tylko 1 dzień na zwroty). W dodatku projekty Wanga będziemy mogli kupić tylko w dwóch polskich sklepach: w Warszawie przy Marszałkowskiej oraz w Galerii Krakowskiej.

Alexander Wang dla H&M na okładce czeskiego ELLE Alexander Wang dla H&M na okładce czeskiego ELLE  fot. Branislav Simoncik fot. Branislav Simoncik

Na zdj. okładkowym - biustonosz 129,90 zł, legginsy 199 zł, spodnie skórzane 999 zł

Najlepszym przykładem medialnej gorączki jest ostatnia obszerna sesja w czeskim ELLE (listopad 2014), stylizowana przez Jana Kralicka. Najpierw jednak kolekcja Alexandra Wanga trafiła na łamy Vogue Netherlands i ELLE US . Szczególnie ta druga sesja cieszyła się popularnością. Wystąpił w niej sam projektant u boku swojej muzy Hanne Gaby Odiele . Wyluzowana Hanne pasuje do sportowego stylu kolekcji, nie wystąpiła jednak ani w kampanii, ani w lookbooku H&M. Warto zauważyć, że jego stylistyka do złudzenia przypomina sposób, w jaki Alexander Wang promuje swoje regularne, pełnopłatne kolekcje.

lookbook Alexander Wang dla H&Mlookbook Alexander Wang dla H&M mat. prasowe mat. prasowe

sukienka Alexander Wang dla H&M - 299 zł

Jednak to sesje w magazynach pozwalają wpisać te trudne, inspirowane różnymi dyscyplinami sportu, ubrania w kontekst naszej codzienności. W jednej z nich oglądamy dwie greckie blogerki - bliźniaczki w pięknych przestrzeniach nowoczesnego muzeum.

W GALERII znajdziesz kilka sesji zdjęciowych "Alexander Wang dla H&M" wykonanych dla magazynów papierowych i internetowych wraz z cenami elementów stylizacji >>>>

 
Więcej o: