Victoria's Secret 2014. W pokazie udział weźmie tylko JEDNA Polka! Która?

Kogo jeszcze zobaczymy na wybiegu?

Słynne bieliźniane show zbliża się wielkimi krokami (odbędzie się już 2 grudnia , transmisja telewizyjna jest z kolei przewidziana na 9 grudnia ). W tym roku wydarzenie jest tym bardziej szczególne, bo pokaz po raz pierwszy odbędzie się w Londynie . Kilka dni temu światło dzienne ujrzała kampania Fantasy Bra . Ambasadorkami wyjątkowych, wartych miliony $ biustonoszy zostały Adriana Lima i Alessandra Amrosio . Obecnie spekuluje się, które modelki zobaczymy na wybiegu. Według oficjalnej informacji w pokazie wezmą udział: Lindsey Ellingson, Lily Aldridge, Karlie Kloss, Lily Donaldson, Jessica Hart, Cara Delevingne, Jourdan Dunn.

Fantasy Bra: 2008, 2010, 2011, 2012, 2013rokFantasy Bra: 2008, 2010, 2011, 2012, 2013rok Victoria's Secret Show Victoria's Secret Show

Coraz więcej modelek zaczęło też publikować zdjęcia z przymiarek bajkowych kompletów na Instagramie. Stąd wiemy, że w tegorocznym pokazie na pewno weźmie udział piękna Monika JAC Jagaciak . Gratulujemy! Mamy jednak nadzieję, że nie jest to zamknięta lista i na wybiegu zobaczymy też Magdalenę Frąckowiak, Kendall Jenner, Suki Waterhouse, a nawet Kate Moss (o jej udziale poinformowały jakiś czas temu zagraniczne serwisy). Zatem czekamy na potwierdzenie plotek przez rzecznika VS.

vsvs instagram.com/jacmonika instagram.com/jacmonika

Więcej o: