Topshop na Święta. Jak według marki wygląda Boże Narodzenie z szaloną Carą Delevingne?

Niecały miesiąc przed Gwiazdką, w sieci pojawił się kolejny świąteczny spot reklamowy.

Sezon świątecznych kampanii uważamy za oficjalnie otwarty. Nieśmiale zainaugurował go dom mody Burberry wypuszczając reklamę z przeuroczym synem Beckhamów - Romeo. Lada dzień w Londynie odbędzie się także wielka i bardzo huczna parada Harrodsa . Przyjęło się, że właśnie to wydarzenie rozpoczyna okres przedświątecznej gorączki zakupów, a wiec spodziewamy się również lawiny kampanijnych spotów.

facebook.com/Harrods facebook.com/Harrods  facebook.com/Harrods facebook.com/Harrods

Drugim brandem, który przed paradą zdecydował się opublikować swoją reklamę jest Topshop . Główną rolę zagrała Cara Delevingne . Ambasadorka brandu. Złota, żakardowa mini zestawiona z białą, elegancką koszulą wiązaną pod szyją, bogato zdobiony, granatowy kombinezon z satyny, jedwabna, krótka biała sukienka z frędzlami w buduarowym stylu, żakiet zdobiony cekinami i dużo skóry. To propozycje brytyjskiej marki na świąteczne stylizacje. Jest więc bardzo glamour.

W hotelowych wnętrzach modelka pozując przed obiektywem aparatu jest szykowna i poważna. Nieco inaczej prezentuje się zaś w załączonym do kampanii filmiku wideo. Wówczas Cara jest taka, jaką zdążyliśmy już ją dobrze poznać przy innych tego typu projektach, czy choćby z Instagramu. Jest zwariowaną i zadziorną dziewczyną.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

 

Zobacz świąteczne, eleganckie nowości od Topshop:

Materiały partnera

Więcej o: