18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Naga pupa Kim Kardashian w Paper Magazine. Na okładce: "Rozwal internet, Kim" [AKTUALIZACJA: WSZYSTKIE ZDJĘCIA] 18+

W radiu, w MTV, w salonikach prasowych - jesteśmy osaczeni przez duże pupy. Magazyn "Paper" i Kim Kardashian postanowili podbić sieć zdjęciami celebrującymi najsłynniejszą część ciała celebrytki. Wykonał je Jean-Paul Goude, fotograf kultowy, ale i kontrowersyjny.

Kim Kardashian nie uchodzi za gwiazdę utalentowaną, a za gwiazdę "wyposażoną". Nie przejmuje się, że jej imię stało się synonimiczne z ogromnymi pośladkami, a wręcz celebruje tę swoją wyjątkowość. O nowej okładce Paper napisała: "A mówią, że nie mam żadnego talentu! Spróbujcie utrzymać kieliszek szampana na pupie! ".

Na pierwszej stronie magazynu widzimy gwiazdę telewizji w obcisłej sukni balowej z cekinów i w biżuterii z pereł. Na pośladkach Kim postawiono kieliszek szampana, który, o dziwo, utrzymuje się w miejscu. Jeszcze więcej emocji wywołała druga okładka legendarnego francuskiego fotografa i grafika, Jean-Paula Goude . Kardashian zsuwa suknię i pokazuje światu pokryte oliwką pośladki. Zdjęciu towarzyszy apel: "Rozwal internet Kim Kardashian ". Nie trzeba jej do tego zachęcać. Z ponad dwudziestoma milionami fanów na Twitterze i Instagramie oraz własną grą na komórki i tablety ściągniętą 23 miliony razy, pani West już jest królową sieci.

Co więcej, na pośladkach się nie skończyło - czytelnicy "Paper" mogą podziwiać nagą Kim w pełnej krasie. Zbyt wiele? Tak sądzi aktorka Naya Rivera - gwiazda "Glee" komentowała, że takie zdjęcia nie przystają młodej mamie. W podobnym tonie wypowiadała się Lorde , choć nie wiadomo, czy jej tweet "mama" to wyraz zgorszenia czy raczej uznania. W końcu ostatnio wokalistka blisko współpracuje z Kanye Westem .

'Carolina Beaumont' VS. Kim Kardashian"Carolina Beaumont" VS. Kim Kardashian Jean-Paul Goude, kolaż Styleite Jean-Paul Goude, kolaż Styleite

Jednak to nie nagość Kim Kardashian-West budzi w Stanach największe kontrowersje. Serwis Styleite skupił się na innym aspekcie sesji - reputacji samego Jean-Paula Goude, dawnego portrecisty i kochanka Grace Jones . Twórczość Francuza zawsze niebezpiecznie zbliżała się niezdrowej fascynacji i kolonialnego wyobrażenia o afrykańskiej witalności i hiperseksualności. Kobiety z jego portretów często wydają się podległe, sprowadzone do roli usłużnych obiektów seksualnych. Sama okładka "Paper" z Kim Kardashian miała swój czarny, nagi pierwowzór - zdjęcie Goude'a pt. "Carolina Beaumont" z 1976 r. Jak myślicie, czy odtworzenie tego obrazu z ubraną gwiazdą to rasistowski gest?

WSZYSTKIE ZDJĘCIA z sesji>>

Więcej o kontrowersyjnych stylizacjach Kim Kardashian TUTAJ >>

Zobacz wideo
Więcej o: