Już jest! Anja Rubik wraz z mężem w świątecznej kampanii Apart! Czy różni się od zdjęć z poprzednich edycji?

Z naszego małego redakcyjnego śledztwa wiemy, kiedy powstała sesja...

Sezon na bożonarodzeniowe kampanie już dwa tygodnie temu zainaugurował dom mody Burberr y (reklama z przeuroczym Romeo - synem Beckhamów ). Następny w kolejności był Topshop, który opublikował popisowy, świąteczny spot z szaloną Carą Delevingne . Z kolei w Polsce, pierwszą w tym roku gwiazdkową reklamę wypuścił Apart. W rolach głównych biżuteryjny brand tradycyjnie obsadził modelowe małżeństwo Rubik&Knezevic. Anja i Sasha już od kilku dobrych sezonów regularnie występują (i zachwycają) w kampaniach polskiej marki.

Z naszego małego, redakcyjnego dochodzenia wynika, że zdjęcia do reklamówki wykonano już w czerwcu! Z 23.06 pochodzą wiele zdradzające ujęcia (suczka Charlie i Marcin Tyszka w czapce św. Mikołaja), które Agnieszka Ścibior wrzuciła na swój Instagram.

Apart Christmas 2014Apart Christmas 2014 fot./instagram.com/agnieszkascibior fot./instagram.com/agnieszkascibior

To ten słynny duet pracował nad efektem końcowym kampanii Apart Christmas 2014 . Przed obiektywem jurora z programu Top model, Anja&Sasha promują świąteczną biżuterię Apart w bardzo eleganckich, niekiedy wytwornych stylizacjach przygotowanych przez Agnieszkę Ścibior. Polsko-serbskie małżeństwo pozuje w jednej z góralskich chat przy rozżarzonym kominku, wśród bożonarodzeniowych dekoracji, pięknych choinek. Na planie (pomimo czerwcowego upału za oknem) wytworzył się prawdziwie świąteczny klimat. W tym roku na zdjęciach zabrakło suczki Charlie , którą Sasha dwa lata temu podarował Anji w prezencie i jest to chyba jedyny element odróżniający kampanię 2014 od zeszłorocznej edycji...[GALERIA]

Apart Christmas 2014Apart Christmas 2014 fot.Marcin Tyszka fot.Marcin Tyszka

Więcej o: