Kendall Jenner spełniła kolejne swoje modowe marzenie. Czego dokonała młoda gwiazda?

Joan Smalls, Anja Rubik, Constance Jablonski i Liu Wen. Teraz do tego chlubnego grona dołącza młoda Amerykanka.

Przed weekendem Kendall wrzuciła na Instagram zdjęcie, pod którym napisała, że ma dla swoich fanów miłą niespodziankę. Po samej fotografii ciężko nam było odgadnąć, czego ta dobra wiadomość mogłaby dotyczyć. Ujęcie przedstawiało siedzącą na parapecie, uśmiechniętą i zapatrzoną w ekran telefonu Jenner...

KendallKendall Instagram.com/kendalljenner Instagram.com/kendalljenner

-Jestem taka podekscytowana, że zostałam nową twarzą Estee Lauder. To dla mnie ogromny zaszczyt. Wciąż nie mogę w to uwierzyć!

-napisała już dzień później pod nowo opublikowanym ujęciem siostra Kim Kardashian.

Niemal w tym samym czasie światło dzienne ujrzała 13-stronicowa sesja z Kendall w roli głównej. Album autorstwa Patricka Demarcheliera , będący jednocześnie urodową kampanią, znajdziemy w grudniowym wydaniu magazynu "Vogue US ". W załączonym do edytorialu artykule, znajdziemy wypowiedzi Kendall na temat współpracy z kosmetycznym gigantem oraz o sile social mediów we współczesnym świecie.

-Bardzo szybko nauczyłam się być perfekcjonistką, tylko takie podejście gwarantuje sukces w tej trudnej branży. Pracoholizmu nauczyłam się w domu. W naszej rodzinie wszyscy non stop pracują. Nie spodziewałam się, że tak szybko uda mi się dojść na sam szczyt. Kontrakt ze znanym kosmetycznym brandem to spełnienie marzeń dla każdej modelki. O tym, że dostałam tę pracę dowiedziała się będąc na backstage'u Paris Fashion Week, jednak musiałam utrzymać tę cudowną informację w tajemnicy aż do teraz.

-wspomniała gwiazda.

O social mediach Amrykanka wypowiada się tak:

-Instagram to mój blog, dzięki któremu porozumiewam się z moimi fanami. Tam odsłaniam przed obserwatorami swój prywatny świat.

-zdradziła Jenner, którą na Instagramie śledzi ponad 16 mln followersów.

A jak wybór nowej globalnej ambasadorki argumentuje kosmetyczny koncern?

-Ikona mody, nowa it-girl i objawienie Instagramu o promiennej, gładkiej cerze, pięknej oprawie oczu i lśniących, długich włosach. Nie mogliśmy wybrać innej, lepszej ambasadorki.

- tak o Kendall wypowiedział się rzecznik Estee Lauder.

Wszystkiej kampanijne ujęcia znajdziecie w naszej GALERII.

 
Więcej o: