Osi Ugonoh wygrała 4. edycję "Top Model. Zostań Modelką"! Zasłużyła?

Po wielu tygodniach zmagań, które wymagały od uczestników niemałej odwagi i odporności na stres, po wielu godzinach sesji, w końcu przyszedł czas na finał. Dotarło do niego trzech uczestników: Marta Sędzicka, Osi Ugonoh oraz Michał Baryza.

W pierwszym etapie finałowego odcinka (gościem specjalnym była ikona modelingu, którą już za tydzień zobaczymy na wybiegu Victoria's Secret -Kasia Struss ) z programem musiała pożegnać się mało lubiana przez widzów za swoją zbytnią pewność siebieMarta Sędzicka . W wyniku głosowania widzów zwyciężczynią okazała się Osi Ugonoh! To właśnie Osi skradła serca fanów tvn'owskiego show (a także i nasze), wygrywając tym samym 100 tysięcy złotych , kontrakt z międzynarodową agencją Next oraz okładkę w magazynie "Glamour" . My postanowiliśmy przypomnieć wam jej wszystkie zdjęcia z programu "Top model. Zostań modelką" . Do niektórych mamy ogromny sentyment.

Osi wygrała Top model.Osi wygrała Top model. okładka Glamur okładka Glamur

Z początku niedoceniana modelka szybko wyrosła na faworytkę programu. Profesjonalna i zdeterminowana, a przy tym sympatyczna i pokorna dziewczyna, którą niemal od razu polubili pozostali uczestnicy. Osi zachwyciła jurorów (w tym samą Anję Rubik ) urodą i swoją osobowością. Sędziowie podczas obrad jurorskich nie kryli swojego oczarowania ciemnoskórą modelką.

-Jestem zakochana w Osi, to jest świadomy modeling!

- chwaliła zdjęcia Kasia Sokołowska .

- Okazuje się, że rysy Osi są szlachetne, delikatne i piękne.

- wtórował reżyserce Marcin Tyszka.

Faktycznie, Osi podczas sesji zdjęciowych pracowała w pełnym skupieniu. My szczególnym sentymentem darzymy sesję autorstwa Lary Jane. Osi jako jedynej udało się wówczas nawiązać kontakt z koniem. W efekcie mogliśmy zobaczyć przepiękne zdjęcie pełne zażyłości i intymności. Spodobało nam się także ujęcie Mario Principe , które Osi zrobiła podczas wyjazdu do Lizbony. Przed obiektywem portugalskiego fotografa modelka prezentowała się subtelnie, kobieco i tajemniczo.

OsiOsi fot.Lara Jane fot.Lara Jane

Mario PrincipeMario Principe Mario Principe Mario Principe

A wam która fotografia Osi spodobała się najbardziej? I czy wy również, tak jak my, kibicowaliście modelce w finale? [ GALERIA]

Osi wygrała Top modelOsi wygrała Top model fot.Cezary Piwowarski/TVN fot.Cezary Piwowarski/TVN

Więcej o: