Cressida z "Igrzysk śmierci" i Margaery z "Gry o Tron" we współczesnych ubraniach, bez charakteryzacji. Tak Natalie Dormer wygląda w sesji modowej dla Nylon Magazine

Jennifer Lawrence jest wszędzie - na okładkach, w reklamach Diora, na nagich selfies, które wyciekły do sieci. Na przesycie uroczą JLaw zyskują inne aktorki "Igrzysk Śmierci". Nylon Magazine zachwyca się Natalie Dormer, Brytyjką, która w "Kosogłosie" zagrała Cressidę.

Profil i zdjęcia Natalie Dormer Nylon umieścił w dziale "Rising stars". 32-latka nie jest debiutantką, ale nie da się ukryć, że w tym roku jej akcje rosły błyskawicznie. Gwiazda "Tudorów" i "Gry o Tron" dołączyła do obsady hitowego cyklu "Igrzyska Śmierci", więc do końca 2014 r. jej twarz zdąży stać się powszechnie rozpoznawalna. A jest to twarz, którą trudno zapomnieć - Natalie ma specyficzną urodę, którą sama określa jako "wieczną bitch face ". Dzięki niej nie dostaje ról miłych dziewczyn w komediach romantycznych. Grała już Annę Boleyn ("Tudorowie"), sprytną, uwodzicielską manipulantkę ("Gra o Tron"), najgenialniejszą przestępczynię Wielkiej Brytanii (serial o współczesnym Sherlocku pt. "Elementary"). W rozmowie z Nylonem Natalie wspomina nawet, że zazdrości serialowej Margaery sprytu, bo sama jest bardzo bezpośrednia i niedyplomatyczna.

Wadą szerokiego portfolio aktorki jest to, że często widzimy ją w szpecących charakteryzacjach. W GoT nosi absurdalne peruki, w "Igrzyskach" - tatuaż na wygolonej czaszce i bojowy mundur.

Natalie Dormer - 'Gra o tron', 'Igrzyska śmierci'Natalie Dormer - "Gra o tron", "Igrzyska śmierci" kolaż Lula.pl kolaż Lula.pl

Nylon pokazuje, jak ładna jest Natalie Dormer , jeśli zamiast charakteryzatorów i kostiumografów, zajmą się nią wizażysta i stylistka. Naprawdę, gwiazda chyba jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze. Aktorce sprzyja zmiana fryzury - powoli odrasta drastyczny undercut , cięcie wykonane na potrzeby roli w "Igrzyskach Śmierci". Udana sesja to też zasługa niebanalnych stylizacji Zoe Costello. Prywatnie, Dormer od lat ubiera brytyjska stylistka gwiazd Alison Elwin - poprawnie, ale bez większych sukcesów. Natalie nie trafia na listy najlepiej ubranych, ale konsekwentnie unika wpadek.

Natalie Dormer, Emmy 2014Natalie Dormer, Emmy 2014 Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Dlatego w odcinku "Stylu i Pieprzu" o aktorkach "Gry o Tron" nie analizowałyśmy stylu Dormer . Dziś pewnie nagrałybyśmy to wideo inaczej. Bo blond Brytyjka to naprawdę "rising star".

Zdjęcia Natalie Dormer w sesji dla Nylon w GALERII >>>

Zobacz wideo
Więcej o: