Victoria's Secret 2014. Z Nowego Jorku do Londynu. Jak wyglądał wspólny lot Aniołków?

Dziewczyny obszerną foto relację zamieściły na swoim instagramowych profilach.

Pokaz Victoria's Secret już jutro, ale promocja show trwa już od kilku dobrych tygodni. Im bliżej godziny zero, tym chętniej organizatorzy ujawniają jak dotąd skrywane kuluary. Pomimo tego, że znamy pełna listę modelek ( w tym roku na wybiegu pojawi się wiele nowych twarzy ), muzyczny line-up , widzieliśmy szkice podzielonej na sześć segmentów tematycznych bieliznę , nie sposób zaspokoić naszej rosnącej ciekawości.

Tym razem gwardia Aniołków i kilkadziesiąt innych pięknych modelek, którym udało się wygrać casting , by wziąć udział w jutrzejszym pokazie zrelacjonowała ich wspólną podróż z Nowego Jorku do Londynu. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy nie przestają zaskakiwać. Dyrektor kreatywny VS -Ed Razek wymyślił, że w tym roku wszystkie dziewczyny polecą specjalnym samolotem.

Według projektu Razeka , w sobotnie popołudnie kilkadziesiąt modelek wyglądających niemal jak klony (wszystkie miały na sobie firmowe uniformy - sportowe bluzy z kapturem z wielkim nadrukiem liczby "14" , czarne spodnie i do tego ciepły szalik w charakterystycznym dla marki różowym kolorze), stawiło się na nowojorskim lotnisku Johna F. Kennediego . Po krótkiej sesji zdjęciowej, której efekty szybko wylądowały na Instagramach brandu, jak i prywatnych profilach modelek, Aniołki odleciały do Londynu. Jak wynika z obszernej foto relacji, na pokładzie samolotu, podczas kilkugodzinnego lotu, modelki robiły sobie grupowe selfie, wygłupiały się i odpoczywały. Koniecznie zajrzyjcie do naszej GALERII.

VS 2014VS 2014 Instagram.com/victoria's secret Instagram.com/victoria's secret

Więcej o: