Najprzystojniejszy aktor "Gry o Tron"? Kit Harington znów w modowej sesji

Jest twarzą Jimmy Choo, pojawia się na okładkach i sesjach w Vogue. To osiągnął niespełna 28-letni brytyjski aktor, mimo że wzrost ma mikry, a do modelingu nie aspirował.

Kit Harington zaczynał w teatrze i zapewne jego sława nie wykroczyłaby poza Londyn, gdyby nie castingowcy "Gry o Tron". Zaangażowano go w roli Jona Snowa , bękarta z możnej i ważnej politycznie rodziny Starków , głównych bohaterów pierwszego tomu cyklu fantasy. Miał o tyle szczęścia, że to poważna i długoterminowa role - w świecie "Gry o Tron" mało kto przezywa więcej niż 2-3 sezony serialu. W najnowszym wywiadzie dla GQ Kit Harington narzeka na łatkę fantasy i planuje ostre zerwanie z wizerunkiem Jona .

Kampaia Jimmy ChooKampaia Jimmy Choo mat. prasowe Jimmy Choo / Peter Lindbergh mat. prasowe Jimmy Choo / Peter Lindbergh

Na razie jednak, wypromowany przez HBO aktor nie narzeka na brak propozycji filmowych i... modelingowych. Styczniowa okładka GQ z Kitem to już druga w historii magazynu, aktor znany jest także z kampanii męskich zapachów, butów i akcesoriów Jimmy Choo . W tym roku pojawił się także w Vogue'u na zdjęciach Peter Lindbergh . Partnerowała mu seksowna Lara Stone , która jest o 5 cm wyższa od aktora! Przy wszystkich atutach Haringtona , przystojny Brytyjczyk nie może się pochwalić wysokim wzrostem.

Kit harington i Lara Stone w sesji dla Vogue USKit harington i Lara Stone w sesji dla Vogue US Vogue US / Peter Lindbergh Vogue US / Peter Lindbergh

Sesję Kita Haringtona dla styczniowego GQ zobaczysz w GALERII >>>

Więcej o: