Amerykanki, Brazylijki no i Polki - jakich narodowości są Aniołki VS?

Których dziewczyn jest najwięcej?

Choć od londyńskiego  pokazu minął już ponad tydzień, temat bieliźnianego show wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Atmosferę podkręcają sami organizatorzy ujawniając nieopublikowane jak dotąd ujęcia oraz nagrania wideo - przeważnie są to kulisy. Aniołki do tej pory wrzucają na Instagramy zdjęcia z wybiegu, z after party, z przymiarek, a nawet z castingu. Oczekując, aż pełen zapis wideo (dwa dni temu odbyła się oficjalna transmisja w stacji CBS ) trafi na youtube ( w sieci pojawił się już pierwszy, oficjalny fragment), postanowiłyśmy jeszcze bardziej przyjrzeć się Aniołkom .

 

Skąd pochodzą dziewczyny, które przykuwają uwagę milionów mężczyzn i są niedoścignionym wzorem dla większości kobiet? Okazuje się, ze wśród 50 modelek, które 2 grudnia prezentowały bajeczną bieliznę prym wiodą Amerykanki. Za nimi plasują się Brazylijki . Latynoska uroda wciąż jest bardzo hot! Następne w kolejności Holenderki, a na czwartej pozycji plasują się są Polki! Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss i Monika Jagaciak dumnie reprezentują nasz kraj w szeregach Victoria's Secret.

LISTA:

USA: Lily Aldridge, Karlie Kloss, Devon Windsor, Jacquelyn Jablonski, Jasmine Tookes, Lindsay Ellingson, Martha Hunt, Taylor Hill.

Brazylijki: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Isabeli Fontana, Barbara Fialho, Daniela Braga, Izabel Goulart, Lais Ribeiro.

Holandia : Doutzen Kroes, Imaam Hammam, Bregje Heinen, Romee Strijd, Maud Welzen.

Polska : Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss i Monika Jagaciak.

RPA : Candice Swanepoel.

Namibia : Behati Prinsloo.

Francja: Cindy Bruna, Constance Jablonski, Sigrid Agren.

Rosja : Kate Grigorieva, Irina Sharipova.

Szwecja: Kelly Gale, Elsa Hosk.

Wlk. Brytania: Jourdan Dunn, Lily Donaldson.

Chiny: Sui He, Ming Xi.

Dania: Josephine Skriver.

Kanada: Grace Mahary.

Puerto Rico : Joan Smalls.

Hiszpania : Blanca Padilla.

Australia: Shanina Shaik.

Portugalia : Sara Sampaio.

Więcej o: