Chcesz wyglądać modnie i kobieco? Postaw na groszki! Znów są bardzo trendy [ZDJĘCIA]

Czy w wersji mini, czy maxi, czy na torebce, czy na sukience, groszki wracają do łask. Są urocze, seksowne i kobiece. A gwiazdy wyglądają w nich wyjątkowo subtelnie.

Jeśli najlepiej ubrane kobiety na świecie nagle zbiorowo stawiają na ten sam deseń, to znaczy, że na naszych oczach rodzi się nowy trend . A tym razem są nim graficzne groszki . Modę na urocze kropki zauważył "Vogue", powołując się na stylizacje takich ikon stylu, jak Gigi Hadid , Alexa Chung , Keira Knightley czy Reese Witherspoon . My do tego imponującego grona dodajemy jeszcze Cameron Diaz , Monikę Bellucci oraz księżną Cambridge :

Kropki - nowy trendKropki - nowy trend Kolaż Lula.pl

Jeśli chodzi o projektantów, to kropki lansowali w swoich jesiennych kolekcjach m.in. Oscar de la Renta oraz Hedi Sliman . U de la Renty były one drobne, nawiązywały do estetyki retro , a u Saint Laurent odwoływały się do graficznych grochów z lat 60. i były serwowane w wersji maxi:

Saint Laurent, Oscar de la RentaSaint Laurent, Oscar de la Renta Kolaż Lula.pl Kolaż Lula.pl

Na straży najnowszych trendów stoją oczywiście popularne sieciówki. W Polsce prawdziwym hitem stała się pokryta kropkami kreacja z kolekcji H&M , w której na gali "Twojego Stylu" wystąpiła dziennikarka Monika Olejnik :

Doskonałość Roku 2014Doskonałość Roku 2014 KAPIF KAPIF

Nam bardziej niż duże popartowskie grochy podobają się drobne kropeczki w stylu retro , jakie bardzo lubi na przykład Monica Bellucci . Aktorka jest wierna nakrapianym sukienkom koktajlowym od Dolce & Gabbana . W takich groszkach zawsze wygląda się i seksownie, i kobieco, niczym piękna Malena z pamiętnego filmu Giuseppe Tornatore (grała ją zresztą zjawiskową Bellucci ):

MalenaMalena mat.prasowe

Możecie też wybrać modny deseń w bardziej dyskretnej wersji, czyli na przykład na akcesoriach, jak szpilki czy małe torebki-puzderka :

kropkikropki Kolaż Lula.pl

Więcej inspiracji znajdziecie w naszej GALERII >>>

Spodobały Ci się nasze "groszkowe" propozycje, ale nie masz czasu na zakupy przed świętami? Zamów ubrania przez internet!

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: