Prezent dla mężczyzny - co kupić chłopakowi, mężowi, tacie?

Nie kupiłaś jeszcze prezentu dla ukochanego mężczyzny? A może zastanawiasz się, co kupić tacie albo przyjacielowi? Spiesz się! Do świąt zostało naprawdę niewiele czasu!

Nie masz jeszcze prezentów pod choinkę, a tymczasem na mieście korki, w galeriach handlowych tłumy, a Ty siedzisz w pracy? Albo wręcz przeciwnie: zamknęłaś się w domu i rozpoczęłaś świąteczne porządki?

Cokolwiek Cię zatrzymuje, rozwiązaniem może być zamówienie prezentów przez internet! Do Bożego Narodzenia został jeszcze tydzień. To wystarczająco długo, aby wszystkie zamówienia doszły do Ciebie na czas. Tylko co kupić mężczyźnie?

Coś zabawnego

Jeśli Twój mężczyzna ma poczucie humoru, możesz mu kupić pod choinkę coś zabawnego. Poszukaj jednak rzeczy, która ucieszy i rozśmieszy nie tylko podczas rozpakowywania prezentów. Najlepiej sprawdzą się takie przedmioty, których można później używać na co dzień.

Kolorowe słuchawki? Czemu nie! Szczególnie, jeśli zdecydujesz się na słuchawki multimedialne z kolekcji Skullcandy, które posiadają wbudowany mikrofon z pilotem. Dzięki temu Twój mężczyzna może nie tylko słuchać muzyki, ale też odbierać połączenia. Dodatkowy bajer? Słuchawki same się wyłączą, gdy przestanie grać muzyka lub gdy cisza trwa dłużej niż 10 sekund!

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Klasyka gatunku

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, możesz kupić eleganckie akcesoria, które przydadzą się każdemu mężczyźnie. Koniecznie postaw na rzeczy dobrej jakości. Wówczas będziesz miała pewność, że kupiłaś trafiony prezent.

Parasol posiada każdy z nas. Jednak czarny męski parasol z drewnianą rączką to zupełnie inna historia, prawda? Równie dobrymi prezentami mogą być paski, portfele, etui na klucze czy wizytownik... Są to rzeczy, które na pewno się przydadzą, a jeśli są dobrej jakości stanowią miły upominek.

Do tej kategorii prezentów należą również zegarki. Istnieje przesąd, który mówi, iż nie wolno podarować komuś zegarka. Czym jednak jest taki zabobon wobec miny ukochanego, który znajdzie pod choinką fantastyczny zegarek Nixona z dużą czarną tarczą i brązowym skórzanym paskiem?

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Oryginalne akcesoria biurowe

Są takie rzeczy, które nam się podobają, ale zawsze szkoda nam na nie pieniędzy. Jednocześnie jest to definicja dobrego prezentu. Należą do nich pokrowiec na iPada czy eleganckie skórzane etui na tablet. Jeśli Twój mężczyzna pracuje w biurze, na pewno przyda mu się elegancki kalendarz.

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: