Jennifer Aniston w sesji dla ALLURE i HARPER'S BAZAAR: Moja największa porażka? Irokez na głowie! A najważniejsza zasada pielęgnacji? Używaj kremu pod oczy już od 20 roku życia, koniecznie! [ZDJĘCIA]

Aktorka, nominowana w tym roku do Złotego Globa, znów jest na fali! A każda z nas chce mieć takie włosy, jak ona, oraz móc pochwalić się jej figurą po czterdziestce. Prawda? Dlatego posłuchajmy jej urodowych porad.

Mówi się, że dzięki roli w dramacie "Cake" Jennifer Aniston ma wielką szansę na zdobycie Złotego Glob a, a być może otrzyma także pierwszą w swojej karierze (!) nominację do Oscara . Nie da się więc ukryć, że Aniston stała się naprawdę gorącym nazwiskiem. I nareszcie pretekstem do umieszczania jej zdjęć na okładkach nie są sprawy prywatne (jest w ciąży, czy nie? ; wychodzi za mąż, czy zrywa z partnerem? ; wciąż kocha Brada Pitta? ), ale jej poczynania zawodowe.

Aktorka jest m.in. gwiazdą styczniowego wydania magazynu "Allure" :

Jennifer AnistonJennifer Aniston Allure Allure

Ponieważ ten tytuł poświęcony jest głównie pielęgnacji, Jennifer dzieli się z czytelniczkami swoimi dobrymi nawykami oraz małymi urodowymi grzeszkami:

Największa pomyłka? Gdy miałam jakieś 14 lat, zrobiłam sobie irokeza. A mój najgorszy makijaż to ten z lat 80. Zresztą wtedy wszystko było jedną wielką pomyłką!

Najlepsza rada od stylisty fryzur, jaką słyszałam? Jeśli masz trudne, kręcone włosy, umyj je wieczorem, rozczesz na mokro, zwiąż w warkocz i pozwól im wyschnąć przez sen.

Dzienny jadłospis? Poranny shake z tostem, sałatka bogata w proteiny i warzywa. Po południu polecam ciepłą zupę, zielony sok i garść orzechów. Później sięgam jeszcze po wysokoproteinowe przekąski i podjadam warzywa w ilości nieograniczonej.

Ulubiony przysmak? Nachos!

Najważniejsza rada, jaką otrzymałam od mojej matki? Używać kremu pod oczy jak najwcześniej, najlepiej już od 20 roku życia. Ja swojego używam już od 18-tki.

Jennifer AnistonJennifer Aniston Allure Allure

Aniston uśmiecha się do nas także z okładki grudniowego "Harper's Bazaar US" . W nieco futurystycznej sesji gwiazda pozuje w kreacjach takich domów mody, jak Gucci , Atelier Versace , Michael Kors oraz Balmain , w szpilkach od Manolo Blahnika i w biżuterii Davida Yurmana .

Jennifer AnistonJennifer Aniston Harper's Bazaar Harper's Bazaar

Wszystkie zdjęcia z obu magazynów znajdziecie w naszej GALERII >>>

Więcej o: