Eva Herzigova w miłosnym uścisku z kobietą! Szokuje? [ZDJĘCIA]

Gwiazda włoskiej telewizji prezentuje swoje wdzięki na łamach rodzimego wydania magazynu Elle.

41-letnia Czeszka od 13 lat mieszka we Włoszech. To na tamtejszym rynku Eva odnosi największe sukcesy. Zarówno na polu prywatnym (jest żoną włoskiego biznesmena Gregorio Marsiaja , z którym wychowuje trójkę synów), jak i zawodowym. Herzigova często pojawia się na okładkach tamtejszych magazynów, jest muzą najsłynniejszego duetu projektantów - Dolce&Gabbany, natomiast rola prowadzącej i jurorki w programie "Project Runway " uczyniła z Evy jeszcze bardziej pożądaną we Włoszech gwiazdę.

Tym razem jednak Herzigova jawi się na okładce czeskiego wydania magazynu Elle . Jedynki są aż trzy. Na jednej z nich Eva pozuje w towarzystwie aktorki Anny Geislerovej . Zdjęcie przytulonych blondynek jest jedynie subtelną zajawką tego, co możemy znaleźć wewnątrz pisma. W załączonym do numeru bardzo obszernym albumie Eva i Anna pozują przed obiektywem Bronislava Simoncika.

Choć sesję zrealizowano w prostej, białej scenerii studia, to ujęcia Simoncika przywołują ciepły włoski klimat. Mamy tu na myśli południową ekspresję oraz kostiumy. Przygotowane przez Jana Kraliceka stylizacje bazują na wiosennej już kolekcji Dolce&Gabbany . Linię włoskiego domu mody na wiosnę 2015 charakteryzuje pełen przepych z nawiązaniem do hiszpańskiej estetyki. Krótki, czerwono-czarny, garniturowy zestaw z mocno zaznaczoną linią ramion przywodzi nam na myśl kostium torreadora. Oprócz tego florystyczne printy, duże grochy, dużo złota i biżuteryjne wykończenia. Czeskie gwiazdy w kreacjach od włoskiego duetu prezentują się po prostu zjawiskowo.

Pikanterii całości dodają pojedyncze, dwuznaczne kadry.... [GALERIA]

fot.Branislav Simoncikfot.Branislav Simoncik fot.Branislav Simoncik fot.Branislav Simoncik

Więcej o: