Wow! Całkowicie odmieniona Nicki Minaj w kampanii wiosennej kolekcji marki Roberto Cavalli! Poznalibyście, że to ona? [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]

Z jednej strony stylizacje gwiazdy w kampanii Cavallego są bardzo nowoczesne, z drugiej mają w sobie coś z dawnego szyku Kleopatry.

Z czego słynie Nicki Minaj ? Z ekstrawaganckich stylizacji, pełnych ust, obfitych piersi oraz z olbrzymich pośladków, dzięki którym stała się sławna. OK, jest jeszcze muzyka, którą tworzy, ale w przypadku Nicki wartość wizualna jest ważniejsza od dzwiękowej. Zresztą, zobaczcie sami...

 

A jednak ostatnio Nicki jakby stara się być bardziej wyrafinowana. Gdy podczas występu z Iggy Azaleą i Arianą Grande pękła jej sukienka na piersiach, gwiazda ścisło trzymała dwa kawałki materiału tak, żeby nic się nie wymknęło. A nie posądzałyśmy jej o podobną skromność! Również jej stylizacje stały się mniej szalone i wulgarne, a bardziej eleganckie, stonowane, wciąż oryginalne, ale jednak w granicach normy:

Nicki MinajNicki Minaj DANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS DANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

Być może na nowy (i lepszy!) styl Minaj wpłynął fakt, że potencjał dostrzegł w niej sam Roberto Cavalli . Słynny włoski projektant, jeden z najbogatszych kreatorów mody, przyjaciel milionerów i hollywoodzkich gwiazd, zaprosił Nicki do wzięcia udziału w kampanii promującej jego wiosenną kolekcję. Więc gdy na piosenkarkę spadło tak wielkie wyróżnienie, postanowiła stać się jego godna.

Dziś na czerwonych dywanach Nicki prezentuje się w coraz lepszym stylu, a na zdjęciach kampanii marki Roberto Cavalli jest niema nie do poznania!

Nicki MinajNicki Minaj Roberto Cavalli wiosna/lato 2014 Roberto Cavalli wiosna/lato 2014

Wszystkie zdjęcia z nowej kampanii z udziałem gwiazdy znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: