Cara Delevingne debiutuje na łamach "LOVE Magazine". Na czym będzie polegać jej nowa praca?

Wybieg i sesje zdjęciowe dla renomowanych magazynów to dla niej za mało. Po godzinach Cara próbuje swoich sił również na innych polach.

Jakiś czas temu Brytyjka zdradziła, że modeling zaczyna już ją męczyć (osiągnęła w nim niemal wszystko). Przez stres u Cary nasiliły się objawy łuszczycy, na którą choruje od lat. Tym bardziej Delevingne zaczęła poważnie myśleć o innych, może mniej stresujących profesjach. Podobno Cara swoją przyszłość chciałaby związać z aktorstwem lub z muzyką. I nie są to czcze słowa. Brytyjka zagrała już bowiem w kilku dużych filmowych produkcjach - co więcej, krytycy są pod wrażeniem jej talentu. Zresztą podobnie jak w przypadku branży muzycznej. Cara razem ze swoim przyjacielem, muzykiem Willem Heardem, nagrała singiel pt. "Sonnentanz" . Heard , poproszony przez media o opinię, przyznał, że Carzw śpiewanie wchodzi bardzo naturalnie i ma przyjemną ciepłą barwę głosu.

- Aktorstwo i śpiewanie zawsze było moim wielkim marzeniem, nawet jeszcze bardziej niż modeling. Np. na planie filmowym muszę przede wszystkim skoncentrować się na charakterze postaci, a nie tylko na samym pozowaniu.

- często powtarzała Delevingne.

Najwyraźniej coś w tej kwestii się zmieniło, bo ambitna modelka z nowym rokiem dołączyła do redakcji LOVE Magazine . Tym samym Cara powiela schemat swojej starszej koleżanki (do której jest zresztą porównywana) - Kate Moss , która pisze dla Vogue UK , oraz Edie Campbell , która od marca pisze felietony dla LOVE.

Zanim Katie Grand zapałała miłością absolutną do Kendall Jenner , jej pupilką nr 1. była Cara Delevingne . Modelka wielokrotnie gościła na łamach pisma i na jego okładkach. Teraz redaktor naczelna magazynu powierzyła jej stanowisko redaktora.

- Jest bystra i zabawna. Nie przebiera w słowach. Ma też dobre pióro. Widziałam próbki. To mi się bardzo podoba. Jej teksty będą inteligentne, a przy tym ostre.

- skomentowała Gand na łamach WWD .

Pierwszy numer z tekstem Cary Delevingne trafi do kiosków z początkiem lutego (na okładce widnieje Kim Kardashian ). Czekamy niecierpliwie!

Steven KleinSteven Klein Steven Klein Steven Klein

Więcej o: