Cara Delevingne po raz trzeci w kampanii Topshop. Podoba wam się jako dziewczyna z lat 70.?

Zamyślona mina, naturalny makijaż, subtelne spojrzenie - Cara Delevingne wcieliła się w rolę romantycznej hippiski w nowej kampanii Topshop. Jednak kulisy kampanii ujawniają, jak naprawdę wyglądała sesja dla brytyjskiej marki...

Połowa świata mody ma już szczerze dość Cary Delevingne , a druga połowa nie może się nią nasycić. na razie wygrywa druga grupa, bo top modelka ponownie otrzymała nagrodę modelki roku na British Fashion Awards i właśnie przedłużyła owocną współpracę z marką Topshop .

 

Trzy kampanie z Delevingne to sprytna taktyka Topshopu . Dla rodzimych fanek marki jest dziewczyną jak one: wprawdzie pochodzi z możnej rodziny, ale nie zachowuje się jak dama. W porównaniu z innymi top modelkami nie jest specjalnie wysoka ani chuda. Z kolei w Stanach Cara ma być ambasadorką marki, symbolem jej brytyjskości. Dlatego nie może jej zabraknąć na żadnej oficjalnej imprezie w Nowym Jorku. W listopadzie pojawiła się na otwarciu flagowego butiku Topshop w seksownej sukience z taśmami w stylu Versace:

Cara Delevingne w sukience TopshopCara Delevingne w sukience Topshop Jack Shea/Starshots/Broadimage / (Jack Shea/Starshots/Broadimage/EAST NEWS Jack Shea/Starshots/Broadimage / (Jack Shea/Starshots/Broadimage/EAST NEWS

Teraz ta sama sukienka trafia do sklepów Topshop i oczywiście do kampanii na wiosnę 2015. Ta została utrzymana w zupełnie innym stylu niż poprzednie występy panny Delevingne dla marki. W reklamach na jesień i na święta 2014 modelka wylegiwała się na wystawnych pufach i kanapach, w pomieszczeniach kojarzących się z luksusowym hotelem z tradycją. Teraz pozuje w studiu, a scenografia ograniczona jest do... taboretu. Cała uwaga odbiorcy skierowana jest na ubrania i brwi Cary , tym razem podkreślone nawet bardziej niż zwykle (obstawiamy sypki cień do brwi).

Alasdair McLellan / Topshop

Lekki make up, grube brwi i naturalna fryzura z przedziałkiem to typowy look z lat 70. Mocny trend wiosny 2015 widoczny jest też w stylizacjach - w Topshopie znajdziemy m. in. dzwony, koszule boho, sandały na platformie, graficzne wzory jak z PRL... Będziemy ubierać się jak nasze mamy?

Kampania Topshop wiosna-lato 2015 z Carą Delevingne w GALERII >>>

Nie przegapcie wideo ze studia, na którym widać, że powściągliwe spojrzenia Cary to wielka mistyfikacja. Modelka, zgodnie z oczekiwaniami, szalała na planie jak króliczek Duracell:

 

Przypominamy też ciekawe propozycje z poprzedniej kolekcji:

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: