Natalia Vodianova relacjonuje z mroźnej Moskwy, Irina Shayk pokazuje choinkę, a Anja Rubik choruje....

Co jeszcze modelki robiły podczas ostatnich dni? Odpowiedzi szukamy na ich prywatnych instagramowych profilach.

Kościoły prawosławne, posługujące się kalendarzem juliańskim, 6 stycznia obchodziły Święta Bożego Narodzenia. Rosyjskie modelki, których w branży jest naprawdę wiele, opublikowały w tym czasie rodzinne, świąteczne fotorelacje. Mieszkająca na co dzień w Paryżu Natalia Vodianova zabrała całą rodzinę do Moskwy, do domu swojej mamy. Modelka wstawiła zdjęcie z rodzinnej kolacji i zimowego spaceru z najmłodszym synem. Nie zazdrościmy Natalii bardzo mroźnej aury.

natalia vodianovanatalia vodianova instagram.com/natashasupernova instagram.com/natashasupernova

W rodzinne strony udały się także inne rosyjskie piękności, między innymi Sasha Luss i Sasha Pivovarova. Irina Shayk obchodziła święta w obrządku prawosławnym, ale nie w rodzinnej Rosji, a w Los Angeles. Modelka celebrowała razem ze swoimi rodzicami i narzeczonym Cristiano Ronaldo oraz z jego dziećmi. Natasha Poly z kolei w okresie świąt pracowała na planie sesji.

Na zimowe ferie wyjechała też Kasia Struss. Modelka wybrała dość mało popularny kierunek, bo zamiast w Alpy wyjechała na kulig do Finlandii. Inna polska modelka, Anja Rubik , wciąż przebywa w Argentynie. Niestety, tamtejsza duża amplituda temperatur dała się modelce we znaki, bo Anja rozchorowała się na grypę. Polce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Co więcej? Gigi Hadid zachęca fanów do treningów bokserskich, a Alessandra Ambrosio praży się w brazylijskim słońcu. Aniołek Victoria's Secret zaprosił do siebie swoje przyjaciółki, Lily Aldridge i Joan Smalls . [GALERIA]

modelki na instagramiemodelki na instagramie instagram.com/alessandra instagram.com/alessandra

Więcej o: