FKA twigs i inni giganci pop w nowym V Magazine. Naga sesja dziewczyny Roberta Pattinsona budzi ogromne emocje...

Gwiazdami nowego numeru V (The Music Issue) zostały gwiazdy pop Jessie Ware, Sam Smith, Tinashe i FKA twigs. Jednak to ta ostatnia przyćmiła pozostałych bohaterów. Dziewczyna Roberta Pattinsona nie tylko świetnie śpiewa, ale również doskonale pozuje.

FKA twigs (artystka woli pisownię małą literą) wyrasta na najchętniej fotografowaną gwiazdę pop. Jeśli tak dalej pójdzie, Madonna będzie miała problemy z wypromowaniem nowego albumu - jak dotąd to kontrowersyjne sesje zdjęciowe napędzały jego promocję. Młodsza i równie świadomie kształtująca swój wizerunek Brytyjka staje się powoli ulubienicą fotografów. To o niej mówi się najwięcej w kontekście wiosennego numeru V Magazine, poświęconego w całości współczesnej scenie muzycznej. Choć musimy przyznać, że pozostała okładki magazynu również wyglądają świetnie, np. ta z uwielbianą w naszym kraju Jessie Ware :

Jessie Ware na okładce V MagazineJessie Ware na okładce V Magazine Inez & Vinoodh Inez & Vinoodh

Autorami wszystkich czterech sesji są Inez & Vonoodh , jeden z najbardziej charakterystycznych duetów współczesnej fotografii i mistrzowie nietypowego portretu. FKA twigs współpracowała już z nimi pół roku temu przy okazji rewelacyjnej sesji dla Dazed & Confused (poglądowo również zamieszczamy ją w GALERII ). CO ciekawe, nie jest to też pierwszy raz, gdy FKA rozbiera się na planie sesji modowej. Do 91. numeru V Magazine , sfotografował ją Solve Sundsbo . Bardzo artystyczna, przeładowana efektami specjalnymi, sesja pokazywała twigs w negliżu i w barokowych wręcz strojach domów mody słynących z upodobania do ozdób (Roberto Cavalli, Alexander McQueen , Jean Paul Gaultier ).

FKA twigs w sesji dla V Magazine nr 91FKA twigs w sesji dla V Magazine nr 91 Solve Sundsbo / V Magazine nr 91 Solve Sundsbo / V Magazine nr 91

Choć złośliwi mówią, że ogromna popularność pierwszego longplaya wokalistki to częściowo efekt jej głośnego związku z Robertem Pattinsonem , wygląda na to, że 26-letnia Brytyjka zamierza utrzymać się na szczycie. Wszyscy umierają z ciekawości, czy jej następne nagrania przetrwają "próbę drugiej płyty", a zanim wejdzie do studia nagraniowego FKA twigs może spokojnie podtrzymywać swoją popularność występując w roli nietypowej modelki. Magazynów, które chcą pokazać jej zdjęcia z pewnością nie zabraknie w 2015 r.!

Sesje z udziałem FKA twigs zobaczysz w GALERII >>>

Więcej o: