Rusza 7. edycja prestiżowego konkursu dla projektantów Fashion Designer Awards! O wyborze zwycięzcy zadecyduje m. in. redaktor naczelna Lula.pl

Siódma edycja konkursu dla projektantów mody odbywa się pod hasłem "MOODS OF THE NIGHT". Śpieszcie się, zgłoszenia możecie przesyłać tylko do 10 lutego!

Lula.pl po raz kolejny objęła patronat medialny nad konkursem dla utalentowanych projektantów Fashion Designer Awards . W siódmej edycji będziemy mieć realny wpływ na werdykt. Natalia Hołownia , redaktor naczelna Lula .pl zasiądzie w Jury u boku najlepszych dziennikarzy, stylistów i uznanych projektantów (m. in. Agnieszka Ścibior , Joanna Klimas , Joanna Horodyńska , Lidia Kalita , Dorota Williams , Tomasz Ossoliński , Grażyna Olbrych ). Już dziś odbędzie się konferencja inaugurująca 7. Fashion Designer Awards.

Zobacz wideo

Do słów Natalii dodajmy tylko, że Fashion Designer Awards skutecznie wylansowało już kilka młodych talentów. Do najbardziej znanych laureatów należą: popularna wśród gwiazd Sabrina Pilewicz , Piotr Drzał oraz Serafin Andrzejak , który ostatnio z sukcesem uruchomił drugą linię FIN i został już zauważony przez zachodnich redaktorów mody . Żeby do nich dołączyć wystarczy zaprojektować cztery doskonałe sylwetki o temacie przewodnim "Moods of the Night".

Nastroje nocy to temat, który daje dużo wolności i myślę, że interpretacji go może być wiele. Można zaprojektować suknie wieczorowe ale także stylowy casual, bo przecież noc jest pełna życia.  Noc to muzyka, seks, rozmowa, taniec, intymność, wolny umysł, cisza, która pozwala usłyszeć własne myśli , to w końcu ulubiona pora pracy projektantów, to właśnie w nocy powstają najlepsze projekty - zachęca organizatorka FDA Joanna Sokołowska-Pronobis.

Termin nadsyłania prac w formie szkicu to 10.02.2015 . 30 projektantów zostanie wybranych by konkurować dalej, już na podstawie odszytych sylwetek. Powodzenia!

Pula nagród:

I miejsce: główna nagroda finansowa - 20.000 zł. od MSKPU, 3 tygodniowy staż u zagranicznego projektanta, stypendium w MSKPU oraz wyjazd na targi tkanin do Francji ufundowany przez Partnera strategicznego Whirlpool z innowacyjną technologią 6-ty zmysł Kolory

II i III miejsce: stypendia w MSKPU

Wybrani finaliści otrzymają propozycję stażu w atelier Lidii Kality i Bizuu.

Więcej o: