Najpiękniejsza sesja reklamowa sezonu? Kampanię Valentino sfotografował 24-letni debiutant z Bratysławy!

W wiosennej kampanii Valentino zabrakło znanych nazwisk. Jednak efekty tej rozmarzonej, baśniowej sesji są zniewalające!

Wydaje wam się, że wszystkie zdjęcia duetu Mert & Marcus wyglądają bardzo podobnie? Może czas na świeżą krew! Valentino zdecydowało się na odważny krok i zatrudniło fotografa, który dopiero przebija się w świecie mody. Urodzony w Bratysławie w 1990 roku Michał Pudelka debiutował na początku zeszłego roku w AnOther Magazine , periodyku z poważnymi artystycznymi ambicjami. Włoski dom mody to jego drugi powszechnie rozpoznawalny zleceniodawca.

Michal Pudelka w artykule o mlodych talentach, czeskie ELLEMichal Pudelka w artykule o mlodych talentach, czeskie ELLE Skan czeskiego ELLE/ michalpudelka.tumblr.com Michal Pudelka jako bohater materiału o młodych talentach w czeskim ELLE/ michalpudelka.tumblr.com

Zdolny fotograf nie wziął się znikąd. Na szczęście młody Słowak mógł sobie pozwolić na studia na prestiżowej uczelni artystycznej - paryskim oddziale Parsons School od Design . Stąd już blisko do Mediolanu. Projektantom Valentino musiało spodobać się, że Pudelka fotografuje w stylu marzeń sennych, który dom mody promuje od kilku sezonów. Inspirują go długowłose nimfy, zagubione w pastelowych krajobrazach.

W swojej debiutanckiej kampanii Michal Pudelka umieścił aluzje do sztuki i popkultury, smaczki do wyrobionego odbiorcy. Łatwo zauważyć odniesienia do malarstwa prerafaelitów (w tym słynnej "Ofelii" Johna Everetta Millais) oraz do kultowego filmu "Piknik pod wiszącą skałą". Młody Słowak wydaje się tez być fanem twórczości Tima Walkera , a szczególnie jego licznych kampanii dla Mulberry .

Najpiękniejszą kampanię sezonu Valentino wiosna-lato 2015) zobaczysz w GALERII

Zobacz portfele i torebki od Valentino. Będą szykownym dodatkiem do wielu stylizacji:

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: