La Mania wiosna-lato 2015 to przede wszystkim sukienki koktajlowe. W roli głównej Marta Dyks. Pasuje do estetyki marki Joanny Przetakiewicz?

Do tej pory katalogi La Manii Joanny Przetakiewicz były realizowane w prostym czy wręcz ascetycznym anturażu studia. Tym razem, podobnie jak w przypadku oprawy grudniowego pokazu, sceneria lookbooka brandu zaskakuje.

Biała konstrukcja, którą Przetakiewcz zbudowała w industrialnej, warszawskiej hali Soho prezentowała się światowo i nadała fabrycznej przestrzeni świeżego, luksusowego wymiaru. Okazuje się, że klasyczne sukienki z nutką ekstrawagancji równie dobrze komponują się z otoczce przypominającej galerię sztuki nowoczesnej. W takiej właśnie scenerii Przetakiewicz postanowiła pokazać lookbook La Manii linii wiosna-lato 2015.

Do zaprezentowania przekrojowej kolekcji sukienek dyrektor kreatywna marki - Joanna Przetakiewicz zatrudniła światowej sławy modelkę Martę Dyks. Choć wydawać by się mogło, że tak charyzmatyczna dziewczyna, o bardzo nonszalanckim stylu, nie do końca może komponować się z wyrafinowaną prostotą sukienek La Manii, to paradoksalnie efekt końcowy z Martą Dyks w roli głównej wyszedł bardzo spójnie.

Kobieta La Manii postawi na proste formy sukienek z nowoczesnymi, asymetrycznymi cięciami, a więc w jej szafie znajdą się zarówno krótkie, midi sukienki koktajlowe, jak i te maxi, klasyczne suknie wieczorowe, a także proste spodnie-cygaretki w zestawieniu z ciężkimi bluzami z baskinką, surowe garniturowe zestawy. Zespół projektowy marki La Mania postawił na mięsiste tkaniny oraz monochromatyczne zestawienia kolorów, a więc klasyczną czerń, granat, pudrowy odcień różu, zdecydowaną pomarańcz, złoto oraz wanilię - kolor, z którego słynie marka Joanny Przetakiewicz La Mania.

Realizowane w Photo: Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

Model: Marta Dyks/Rebel Models

Hair: Michał Bielecki/Warsaw Creatives

Makeup: Marianna Yurkiewicz/D'Vision Art

Styling: Ina Lekiewicz

Set Design: Michał Zomer

Nails: Marzena Kanclerska/Nail Spa

Retouch: Karolina Koza

Więcej o: