Bohoboco wiosna/lato 2015. Nowa kampania marki zaskakuje. W roli głównej supermodelka Magda Jasek i dojrzała aktorka Helena Norowicz. Minimalizm, klasa i światowy poziom [LOOKBOOK]

Polska marka podchwyciła światowy trend - promuje różnorodność oraz tworzy modę dla wszystkich kobiet, niezależnie od wymiarów i wieku. Popieramy!

Branża mody zmienia się na naszych oczach. Do lamusa odchodzi kult młodej, pięknej, długonogiej i dramatycznie wychudzonej modelki. W jej miejsce wchodzą kobiety niedoskonałe - z chorobami skóry, ułomnościami, różnymi rodzajami fizycznych i psychicznych upośledzeń. Ostatnio na tygodniu mody w Nowym Jorku na wybiegu wystąpiła aktorka z zespołem Downa , z kolei wśród gości można było dostrzec Winnie Harlow , modelkę z bielactwem , która wystąpiła w kampanii marki Diesel . Dodatkowo do luksusowych edytoriali wciąż zapraszane są wiekowe ikony modelingu, jak Lauren Hutton czy Carmen Dell'Orefice .

Kolaż Lula.plKolaż Lula.pl Kolaż Lula.pl

Nowym trendom naprzeciw wychodzi polska marka Bohoboco . Do kampanii promującej wiosenną, swoją drogą bardzo udaną kolekcję , duet projektantów Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek zaprosił dojrzałą aktorkę Helena Norowicz , gwiazdę Teatru Klasycznego w Warszawie (w latach 1958-72) oraz Teatru Studio (1972-2001) . Eleganckiej siwowłosej kobiecie towarzyszy top modelka Magdalena Jasek , twarz marki Bohoboco.

Tworząc naszą najnowszą kolekcję, chcieliśmy pokazać i jednocześnie podkreślić, że współczesna moda zaciera granice wieku. Każda kobieta może czuć się świetnie w naszych projektach, być kobietą BOHOBOCO - komentują swoją decyzję projektanci.

Z kolei 81-letnia Norowicz tak komentuje swoją współprace z Bohoboco :

Muszę przyznać, że na planie czułam się znakomicie. Profesjonalna i wyrozumiała ekipa sprawiła, że czułam się pewnie i zapomniałam o wszystkich swoich niepokojach, związanych z wiekiem i brakiem doświadczenia. Pomimo wielogodzinnej pracy na planie, następnego dnia obudziłam się naładowana pozytywną energią

Zdjęcia z lookbooka kolekcji wiosna/lato 2015 znajdziecie w naszej G A L E R I I

Więcej o: