Kristen Stewart powraca jako rock'n'rollowa blondynka. Tęskniliście? [ZDJĘCIA]

Stewart jest gwiazdą marcowego wydania "Interview". Wywiad z aktorką przeprowadziła sama Patti Smith!

Choć Kristen Stewart robi, co może, by przestać być kojarzoną z infantylną sagą "Zmierzch ", to niestety większość z nas wciąż widzi w niej wyłącznie dziewczynę wampira. Dodatkowo fanom powieści autorstwa Stephenie Meyer Stewart naraziła się tym, że zdradzała przystojnego Roberta Pattinsona (wcielał się w wampira Edwarda Cullena). Otóż 24-letnia Kristen, będąc oficjalnie dziewczyną Pattinsona, wdała się w namiętny romans z dużo starszym reżyserem Rupertem Sandersem (wówczas żonatym). Akcje młodej aktorki poleciały wtedy naprawdę mocno w dół...

Teraz Kristen skupia się wyłącznie na swojej pracy. Raczej nie udziela wywiadów na temat życia prywatnego, nie wraca do przeszłości. W ostatnich latach zagrała w dobrze przyjętym filmie "W Drodze " oraz w pokazywanym w zeszłym roku w Cannes "Clouds of Sils Maria " (partnerowała samej Juliette Binoche ), a także w wielokrotnie nagradzanym dramacie "Still Alice " (m.in. Złoty Glob i nominacja do Oscara dla Julianne Moore ). Gwiazda chce podobno udowodnić, że jest nie tyle młodą skandalistką, co utalentowaną i wrażliwą aktorką.

W najnowszej sesji dla "Interview" widzimy Kristen Stewart całkowicie odmienioną - jej włosy mają kolor miodowego blondu, a oczy są mocno pomalowane smolistym cieniem. Kristen pozuje w kreacjach takich marek, jak Chanel (jest twarzą francuskiego domu mody), Coach , Dolce & Gabbana , Moschino i Miu Miu . Co ciekawe, wywiad przeprowadza z nią słynna piosenkarka, a właściwie żywa legenda - Patti Smith .

WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z SESJI ZNAJDZIECIE W NASZEJ GALERII

Więcej o: