Street fashion: 45 świetnych stylizacji z Paris Fashion Week. Inspirujące? [GALERIA]

Modelki, blogerki i stylistki - tłum gości Paris Fashion Week jest bardzo barwny. Najbardziej ekscentryczni próbują się wyróżnić za wszelką cenę, ale część gości wybiera wysmakowane stylizacje warte skopiowania. Wybraliśmy dla was 45 naprawdę ciekawych, ale nie dziwacznych, zdjęć.

Styl, który reprezentują goście najważniejszych pokazów mody niekoniecznie ma coś wspólnego z typowym street fashion. Nie zachęcamy wcale do naśladowania Anny Dello Russo . Lepszym przykładem są top modelki, którym w każdą stylizację udaje się wpleść element luzu. Do naszej galerii trafiła m. in. Anja Rubik . Znajdziecie tam również Olivię Palermo czy rosyjską milionerkę Elenę Perminovą . Ich stroje są nieprzyzwoicie drogie, ale można od nich pożyczyć pomysły np. na kontrastowe połączenia czerni i bieli czy wykorzystanie dodatków ze (sztucznego) futra.

W galerii znajdziecie też najciekawsze stroje Chiary Ferragni , pierwszej blogerki w historii, która trafiła na okładkę "Vogue'a". Szczególnie wpadł nam w oko jej obszerny sweter łączący rożne kolory i sploty włóczki. To dzieło domu mody Delpozo , ale podobne dzianinowe dzieła sztuki znajdziecie u polskich projektantek - Anny Dudzińskiej i Domi Grzybek .

Street fashion na Paris Fashion Week w GALERII

Więcej o: