Anja Rubik w seksownej sesji dla ELLE Croatia. Intrygujące spojrzenie, piękny dekolt... [GALERIA]

W chorwackim ELLE Anja Rubik nie wciela się z żadną rolę. Jest po prostu sobą - świadomą swojej atrakcyjności kobietą, z mocno podkreślonym okiem i skórzanym mundurkiem seksownej rockmenki.

Zachwycaliśmy się bardzo erotyczną sesją Anji Rubik dla Vogue Paris , a w tym czasie ukazał się jeszcze jeden edytorial słynnej Polki. Anja pojawiła się w kwietniowym numerze chorwackiego ELLE. To nietypowe zdjęcia - nie ma tu skomplikowanych zabiegów reżyserskich, nie ma scenografii. Po prostu - supermodelka, studio i stylizacje, które wyglądają jakby wybrała je sama bohaterka. W rzeczywistości za stroje odpowiadała Hortense Manga, ale stylistka zadbała o odtworzenie prywatnego stylu Anji Rubik. Dominuje połączenie seksu, rocka i czerni, znak rozpoznawczy przyjaciela modelki Anthony'ego Vaccarello .

Anja Rubik i VersusAnja Rubik i Versus kolaż Lula.pl / ELLE/ East News kolaż Lula.pl / ELLE/ East News

Od l.: Anja Rubik w stroju Vaccarello dla Versus w ELLE Croatia, Anja za kulisami pokazu, modelka w stylizacji Versus z ELLE za kulisami pokazu marki

Prostota zdjęć sprawia, że uwaga widza skupia się na modelce. Szczególnie wyeksponowano wielkie oczy Rubik, podkreślone czarną kredką. Na zdjęciach nie brakuje też bardzo głębokich dekoltów - tak głębokich, że czasem widzimy sutek modelki. Przypomnijmy, że Polka była inicjatorką akcji "Free the nipple" (uwolnić sutek), która przeciwstawiała się polityce Instagrama i Facebooka. Serwisy dopuszczają publikację bardzo prowokujących, wręcz wulgarnych zdjęć, ale za zamieszczanie artystycznych aktów wysyłały top modelkom ostrzeżenia. Samą Anję spotkało zawieszenie konta prowadzonego przez nią magazynu 25 .

25 magazine Instagram25 magazine Instagram Instagram @25_magazine Instagram @25_magazine

Na szczęście drukowane magazyny nie boją się odrobiny nagości, a odważne sesje z Rubik w roli głównej biją rekordy popularności...

Zdjęcia Anji Rubik z sesji dla ELLE Croatia

fot. Paul Schmidt / ELLE Croatia

Więcej o: