Suknie ślubne Bizuu na 2015. Zobacz przepiękną kampanię Bizuu Bridal w rustykalnym stylu [GALERIA]

Najnowsza kampania Bizuu Bridal zachwyca - dzięki różnorodności kreacji i nostalgicznej scenografii przygotowanej przez studio Witalis.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Eteryczna panna młoda w pięknych koronkach i tiulach, a w tle meble i dodatki vintage, lekko wysuszone kwiaty - tak wygląda nowa kampania Bizuu Bridal autorstwa Łukasza Pukowca . I trzeba przyznać, że to jedna z lepszych sesji wizerunkowych w historii marki. Niedoskonałości scenografii (odrapana farba, meble z demobilu, osypane płatki kwiatów) wprowadzają nostalgiczny klimat i kontrastują z efektownymi kreacjami i dopracowanym wizażem modelki (Cleo/Model Plus).

Suknie ślubne Bizuu na 2015 są bardzo zróżnicowane. Na zdjęciach odnaleźliśmy motyw lekko odstającej koronkowej aplikacji, znany z regularnej kolekcji wiosna-lato 2015 , ale poza tym Bizuu Bridal to czysty eklektyzm. Dla wielbicielek czystych form przygotowano proste kreacje z grubszej gładkiej tkaniny, ale tradycjonalistek - suknie z obszernymi tiulowymi spódnicami. Nam najbardziej wpadły w oko suknie ślubne w rustykalnym stylu o chropowatych fakturach, biała maxi wyszywana kryształkami i koronkowa kreacja w kolorze herbacianym.

Suknie ślubne Bizuu Bridal 2015 na zdjęciach Łukasza Pukowca

UWAGA! Teraz możesz wygrać luksusową suknię ślubną w naszym konkursie dla panien młodych

Więcej o: