Kendall Jenner topless w "GQ". Siostra Kim tym razem pozuje dla mężczyzn [GALERIA]

Kendall Jenner trafiła na okładkę "GQ", prestiżowego magazynu dla facetów. W przeciwieństwie do innych sesji modelki/celebrytki, tym razem liczy się nie moda, a seksapil 19-latki.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Kendall Jenner podkreśla, że modeling nie jest dla niej zabawą czy przedłużeniem telewizyjnej sławy, a poważnym wyborem. Zawód modelki chciałaby wykonywać przez całe życie - zapewniła w wywiadzie dla Harper's Bazaar . Wkrótce okazało się, że prenumeratorska okładka HB to nie jedyny spektakularny sukces Jenner w tym miesiącu. W kioskach pojawił się właśnie majowy numer "GQ" z siostrą Kim Kardashian na froncie. Na zdjęciu top modelka ma na sobie nietypowe białe bikini od Adriany Degreas , trzymające się dosłownie na słowo honoru. Porównajcie:

Kendall Jenner na majowych okładkachKendall Jenner na majowych okładkach Harper's Bazaar / GQ Harper's Bazaar / GQ

Zestawienie dobrze ilustruje amerykańskie podejście do modelingu: europejskie wybiegi, Karl Lagerfeld i haute couture to jedno, ale seksbombą i tak trzeba być. Kim czy Kate Upton zaczynały od takich zdjęć, po czym awansowały do high fashion . Kendall przechodzi tę drogę odwrotnie: z artystycznych sesji i pokazów Chanel migruje (na chwilkę) do świata dziewczyn w bikini z "GQ" czy "Sport's Illustrated".

Przy okazji Kendall udzieliła kolejnego wywiadu, równie mało porywającego jak ten z "Harper's Bazaar". Ujawniła między innymi, że jako córka olimpijczyka przechodziła po czerwonym dywanie całe dzieciństwo i, że nie pamięta już życia bez kamer (rodzinne reality show wystartowało, gdy miała 10 lat). Jenner rozwija też, dlaczego wybrała modeling:

Nie zrobiłam tego, co myślałam, że muszę coś udowodnić. To jest kariera, której zawsze chciałam. Co innego miałabym robić? Pewnie poszłabym na studia, żeby zdobyć dyplom i mieć pracę, ale praca już na mnie czekała - ciągnie celebrytka.

No tak, co innego mogłaby robić?

Kendall Jenner w kampanii Calvin Klein JeansKendall Jenner w kampanii Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans/mat.prasowe Calvin Klein Jeans/mat.prasowe

Kendall Jenner w kampanii Calvin Klein Jeans

W sesji okładkowej wdzięki 19-latki bronią się same, ale z perspektywy kobiety nowe zdjęcia Jenner są po prostu nudnawe. Na szczęście "GQ" nie próbuje zrobić z nastolatki wulgarnej uwodzicielki w stylu Upton. Zdjęcia przypominają zresztą styl kampanii #mycalvins z udziałem Kendall . Problem? Zdjęcia Stevena Kleina , uznanego fotografa mody, zostały poddane mocnej obróbce graficznej. Część z nich pokazuje naturalny uśmiech Jenner, na innych przypomina plastikową lalkę.

Kendall Jenner w sesji dla "GQ" w GALERII

Więcej o: