Rihanna w nowej sesji dla V Magazine. Jak Lady Gaga? [ZDJĘCIA]

Platynowy blond, grzywka, ciemna karnacja, sporo krzykliwego różu i mocny makijaż oczu - ale to już było! Tyle że u innej artystki... Czy Rihannie skończyły się pomysły?

Chyba widzieliśmy już wszystkie możliwe wcielenia Rihanny . Raz była etniczna, innym razem futurystyczna, bywała też bardzo seksowna, roznegliżowana, a nawet i wulgarna. Była już jasną blondynką, ciemną brunetką, kiedyś nosiła też intensywnie czerwone włosy. A jednak 27-letniej gwieździe po raz kolejny udało się nas zaskoczyć. Bo to, co widzimy w najnowszym wydaniu V Magazine , robi spore wrażenie:

V Magazine

Zdjęcia autorstwa Stevena Kleina maja trochę komiksową estetykę, ale wyczuwalna jest tez inspiracja stylem retro i wizerunkami słynnych pin-up girls. Taki look od razu budzi skojarzenia z krzykliwym stylem raperki Lil Kim , trochę z dawnym i niezbyt udanym wizerunkiem Christiny Aguilery , ale najbardziej Rihanna z V Magazine kojarzy nam się z Lady Gagą . A dokładniej z sesją Gagi z 2009 roku, jaką artystce wykonał mistrz obiektywu Mario Testino dla... V Magazine .

Lady Gaga, V Magazine 2009Lady Gaga, V Magazine 2009 V Magazine V Magazine

Zgodzicie się, że estetyki obu sesji są zbieżne? Oczywiście Lady Gaga dziś już tak nie wygląda - teraz jest zresztą na etapie intensywnego poszukiwania nowego stylu. Może zainspiruje się Rihanną...?

Wszystkie zdjęcia Rihanny z V Magazine znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: