Kampania H&M na lato 2015. Joan Smalls, Natasha Poly, Doutzen Kroes i Adriana Lima ogłaszają rozpoczęcie sezonu plażowego [GALERIA]

"Lato zaczyna się teraz!" - pod takim hasłem rusza kampania reklamowa H&M na nowy sezon. Kolekcję plażową promują zdjęcia i film z czterema współczesnymi supermodelkami.

H&M ogłosił początek lata 30 kwietnia, mimo niesprzyjającej pogody. Do plażowania mają nas zachęcić cztery współczesne supermodelki. Sieciówka zaprosiła do współpracy dziewczyny z ogromnym doświadczeniem w branży mody - Joan Smalls, Natashę Poly, Doutzen Kroes i Adrianę Limę . Cztery piękności reprezentują typ sylwetki, którym każda z nas chciałaby się pochwalić na plaży. Nie jest przypadkiem, że wszystkie brały lub biorą udział w pokazach Victoria's Secret , Adriana nadal jest oficjalnym Aniołkiem, a Doutzen była nim przez siedem lat. Modelki prezentują wzorzyste tuniki w stylu boho, klasyczne bikini na sznureczki oraz dwa nietypowe fasony na lato 2015 - asymetryczny biustonosz z falbaną i trójkątny stanik z szerokim pasem. W nowej kolekcji H&M nie zabrakło też mocnego trendu sezonu - stylizacji opartych na śnieżnej bieli.

Kampanii zdjęciowej H&M towarzyszy reklama wideo, w której modelki odbierają wiadomość o rozpoczęciu lata i natychmiast porzucają swoje zajęcia, by jak najszybciej spotkać się na plaży. Zabawnie wypadła zwłaszcza scenka z Joan Smalls , która bezceremonialnie opuszcza sesję zdjęciową, wsiada do terenówki w sukni balowej i rusza w stronę słońca. Na użytek kampanii H&M zamówiło piosenkę "Sun Is Shining" u duetu Axwell/\Ingrosso, który tak jak sieciówka pochodzi ze Szwecji.

Kampania H&M lato 2015 na ZDJĘCIACH

 
Więcej o: