Osi Ugonoh w pięknej sesji reklamowej dla Apart i w kampanii bielizny Triumph. Gdzie wypadła lepiej? [ZDJĘCIA]

Osi Ugonoh staje się najbardziej rozpoznawalną laureatką w historii polskiego "Top Model". Modelka wciąż podpisuje nowe kontrakty reklamowe, chociaż współpracy z Apart mogliśmy się akurat spodziewać.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Osi Ugonoh pojawiła się w sesji promującej srebrną biżuterię w "Apart Fashion & Style Magazine". Custom publishing znanej marki biżuteryjnej spotyka się zwykle z dużo większym zainteresowaniem niż inne periodyki reklamowe. Magazyn Apartu wyróżnia rozmach - w środku zawsze pojawiają się sesje z udziałem popularnych modelek, często wykonane przez sławnych fotografów. Twarzą marki jest Anja Rubik , a w kampaniach świątecznych towarzyszy jej mąż Sasha Knezevic.

'Top Model' współpracuje z Apart: Ola Kuligowska, Marcela Leszczak, Renata Kurczak"Top Model" współpracuje z Apart: Ola Kuligowska, Marcela Leszczak, Renata Kurczak kolaż Lula.pl / Apart kolaż Lula.pl / Apart

Z "Top Model" do magazynu Apart: Ola Kuligowska, Marcela Leszczak, Renata Kurczak

Jako sponsor "Top Model", Apart pamięta także o gwiazdach programu. Po każdej edycji marka zaprasza do współpracy jedną czy dwie modelki. Dla magazynu pozowały już Ola Kuligowska , Marcela Leszczak czy Renata Kurczab . Z kolei Olga Kaczyńska i Honorata Wojtkowska wystąpiły w kampanii marki. Jak dotąd, najlepsze zdjęcia dla Apartu zrobiły Kuligowska i wyrafinowana Kurczab, ale ujęcia Osi Ugonoh dorównują im poziomem. Osi świetnie opanowała sztukę posyłania zmysłowych spojrzeń, a jej ciemna karnacja jest perfekcyjnym tłem dla srebrnych błyskotek.

Osi Ugonoh w sesji reklamowej biżuterii Apart - ZDJĘCIA

Zlecenie dla Apart to nie jedyna nowość w portfolio Osi. Modelka reklamuje też bieliznę. Wzięła udział w nowej akcji promocyjnej Triumph "Znajdź swój Ideał", u boku innych ambasadorek marki - Grażyny Wolszczak i Barbary Kurdej-Szatan . Gwiazdy sfotografowała sama Lidia Popiel . Trochę żałujemy, że piękna fotograf nie wystąpiła jednocześnie w roli artysty i modelki.

Osi Ugonoh w kampanii bielizny Triumph "Znajdź swój Ideał" - ZDJĘCIA

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: