Wszystkie twarze Sashy Knezevica. Mąż Anji Rubik rozpoczyna karierę aktorską?

Sasha Knezevic szuka propozycji filmowych. Serbski model i mąż Anji Rubik wrzucił na Instagrama zabawne wideo, w którym prezentuje swoje umiejętności aktorskie (i językowe).

Wideo, w którym Sasha Knezevic wciela się w rolę aktora szukającego propozycji, powstało w zeszłym roku. Jednak dopiero teraz model zdecydował się je promować. Kilka dni temu film trafił na Instagram Knezevica, pełny artystycznych zdjęć w czerni i bieli. Czarno-białe jest także wideo, wyreżyserowane przez samego bohatera. Mąż Anji Rubik najpierw ogłasza z mocnym słowiańskim akcentem, że czeka na aktorskie propozycje, a później odbiera serię telefonów od potencjalnych współpracowników. Żongluje językami jak profesjonalista - Sasha może grać po serbsku, włosku, niemiecku i angielsku, z obcym akcentem lub bez.

Zmianom tożsamości bohatera towarzyszą ciągłe zmiany rekwizytów, a napisany przez Knezevica scenariusz świadczy o jego dużym dystansie do siebie. Sasha jest "dostępny, bo brzmi to znacznie lepiej niż bezrobotny". Jak myślicie, zrobi karierę w filmie?

Zobaczcie także nasz wywiad wideo z Anją Rubik:

Zobacz wideo
Więcej o: