Olivia Palermo z mężem Johannesem Hueblem dla marki Tommy Hilfiger. Mamy zdjęcia!

Słynna para będzie gościnnie stylizować letnią kolekcję Hilfigera, a także podzieli się z klientami marki swoimi poradami dotyczącymi tego, jak dobrze wyglądać na co dzień. W końcu są ekspertami w tej dziedzinie!

Olivia Palermo , nowojorska it girl , ulubienica europejskich projektantów i jedna z najlepiej ubranych gwiazd na świecie, oraz jej przystojny mąż, model Johannes Huebl , zostali twarzami amerykańskiej marki Tommy Hilfiger .

Olivia i Johannes będą gościnnymi stylistami kolekcji sportswear wiosna/lato 2015. Ich ulubione modele z tej linii będą dostępne w wybranych sklepach Tommy Hilfiger w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej i Azji, a także na stronie tommy.com/OliviaJohannes .

Oboje jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni pracą z Tommym, jednym z kultowych amerykańskich projektantów - powiedziała Olivia Palermo. - Zawsze kochaliśmy jego charakterystyczny styl, łączący klasykę z nowoczesnym luzem i stylem "preppy". Jesteśmy dumni z tej współpracy i możliwości wzbogacenia kultowych projektów Tommy'ego o nasze pomysły.

Pierwsze zdjęcia z sesji, jaka odbyła się w Nowym Jorku, a także zdjęcia zza kulis znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: