Dodatki ślubne od DECOLOVE. Piękne wianki i opaski w towarzystwie sukien ślubnych od La Manii i Dawida Wolińskiego [LOOKBOOK]

W dniu ślubu każda kobieta chce się poczuć jak królowa. Dlatego polska marka DECOLOVE proponuje pannom młodym kolekcję pt. Royal Love.

Royal Love, czyli miłość prosto z królewskiego dworu. Brzmi dumnie, prawda? DECOLOVE po raz kolejny udowadnia, że klasyczny welon jest nudny i warto zastąpić go (albo uzupełnić) przepiękną opaską. Jak na królewską kolekcję przystało, w ofercie marki znalazły się także wysadzane kryształkami diademy i bogate kwiatowe ozdoby z mosiądzu. Najbardziej subtelne są opaski przypominające mgiełkę drobnych kwiatków, najbardziej oryginalne - siatkowa woalka i niesamowity turban z koronki i jedwabnego tiulu. W tym sezonie poznańska marka rozszerzyła ofertę także o inną alternatywę dla welonu - przejrzystą pelerynę z perłowymi aplikacjami.

Do zakupów przyszłe panny młode ma zachęcić piękna sesja z udziałem modelki Karoliny Kur. Za subtelne fryzury odpowiadało Atelier Stylissmo, z którym Lula współpracowała przy produkcji serii filmów instruktażowych. Sesja wizerunkowa DECOLOVE ma jeszcze jeden atut - suknie ślubne od uznanych polskich projektantów. W lookbooku oglądamy projekty Dawida Wolińskiego , La Manii i marki Blessus .

Nowa kolekcja dodatków ślubnych DECOLOVE w GALERII

Zobacz wideo
Więcej o: