Robert Kupisz GANGSTA wiosna/lato 2016 [CAŁA KOLEKCJA + WIDEO]

Zobacz wszystkie stroje i dodatki z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, zaprezentowanej w rytm hitów gangsta rapu.

W głośnikach Mariah Carey i Busta Rhymes, Eve, Justin Timberlake oraz Snoop Dogg, a na wybiegu złote łańcuchy, czapki bejsbolówki, dopasowane sukienki mini, lustrzane okulary, złote kolczyki i nagie torsy. Temat przewodni - gangsta - był wyraźny w absolutnie każdej stylizacji, jaką Robert Kupisz zaprezentował tego wieczoru na wybiegu warszawskiej Soho Factory. Projektant po raz kolejny zignorował oficjalny kalendarz i pokazał nam kolekcję na sezon wiosna/lato 2016 . W pierwszym rzędzie zasiedli jego klienci oraz zaprzyjaźnione gwiazdy, między innymi Maja Sablewska, Paulina Młynarska czy Joanna Horodyńska .

Robert Kupisz GANGSTA 2015Robert Kupisz GANGSTA 2015 Marek Makowski Marek Makowski

A więc co nowego u Kupisza , ulubionego projektanta miłośników grunge'u i rock'n'rolla? Przede wszystkim złote wisiory w stylu zamierzonego ulicznego kiczu, podobne do tych, jakie w ociekających seksem klipach noszą amerykańscy raperzy. Są też bejsbolówki robione na kultowe czapki z białym logo "NYC". W linii damskiej pojawiły się zapięte pod szyję bawełniane sukienki polo , a także tiulowe i ultradziewczęce kreacje mini . Zobaczyliśmy również męskie i damskie gniecione trencze w kolorach beżowym i czarnym. Hitem na pewno okażą się grube podkolanówki z logiem Kupisza (wykonane przez markę Gatta ), a także nowy motyw w kształcie lwa (czy też lwów), jaki zdobił ubrania i akcesoria oraz znalazł się na wybiegu.

Zobacz wideo

Ciekawe, kogo wkrótce zobaczymy w nowych ubraniach Kupisza. Do stałych klientek projektanta należą m.in. Natalia Siwiec, Monika Olejnik, Maja Sablewska i Kasia Sokołowska. Ta ostatnia już wczoraj miała na sobie total look z kolekcji GANGSTA .

Wszystkie sylwetki z pokazu Robert Kupisz GANGSTA 2015 znajdziecie w naszej GALERII

Zobacz wideo

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: