Kulisy pokazu Roberta Kupisza: przyglądamy się makijażom i fryzurom modelek

10 czerwca odbył się pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza - GANGSTA. Postanowiłyśmy przyjrzeć się seksownym wizażom z wybiegu nieco bliżej.

Tematem przewodnim ostatniego pokazu Roberta Kupisza był hip hop . Mogliśmy zobaczyć dużo czapek z daszkiem i złotych łańcuchów, a wśród ubrań dominowały dresowe stylizacje rodem z katalogu firmy Pyrex. Twarze modelek zdobiły także lustrzane okulary i gigantyczne okrągłe kolczyki. Nie zabrakło również bawełnianych podkolanówek z logo Kupisza, na które założono buty w kolorze... zgadliście - złotym.

Kulisy pokazu Roberta KupiszaKulisy pokazu Roberta Kupisza MAREK MAKOWSKI MAREK MAKOWSKI

Za wizaż odpowiedzialni byli specjaliści marki Rouge Bunny Rouge , którzy dobrali modelkom dość intensywne i bardzo błyszczące makijaże. Oczy zostały pomalowane mocno mieniącymi się cieniami, doklejono też sztuczne rzęsy. Cerę mocno ocieplono i podkreślono bronzerem. Nie oszczędzano także na rozświetlaczu. Użyto go w sporych ilościach, tak by nadać skórze blasku i imprezowego wyglądu.

kulisy pokazu Roberta Kupiszakulisy pokazu Roberta Kupisza MAREK MAKOWSKI MAREK MAKOWSKI

Fryzury modelek z pewnością robiły wrażenie, chociaż wcale nie były skomplikowane. Włosy zostały zakręcone przy pomocy szerokich lokówek, dzięki czemu uzyskano luźne, miękkie skręty. Były rozpuszczone i mocno uniesione na czubku głowy. Do stylizacji użyto produktów marki Sebastian Professional . Fryzury miały bardzo dużo objętości i dzięki temu dobrze prezentowały się nawet pod czapkami. Jednak, w połączeniu ze zwiewnymi tunikami, zdecydowanie bardziej przywodziły na myśl lata siedemdziesiąte niż gangsterski rap.

kulisy pokazu Roberta Kupiszakulisy pokazu Roberta Kupisza MAREK MAKOWSKI MAREK MAKOWSKI

Mimo tego, nawet jeśli nie jesteście fanami hip hopu i gangsterskich porachunków, bardzo łatwo możecie przenieść ten wizaż na nieco bardziej odpowiadający wam grunt. Taka fryzura połączona z błyszczącym makijażem oczu będzie idealnym uzupełnieniem imprezowej, a także festiwalowej stylizacji.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Zobaczcie też całą kolekcję GANGSTA (wszystkie modele) , a także przekonajcie się, kto pojawił się na pokazie w Soho Factory

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: