18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Miley Cyrus całkowicie NAGA w sesji dla Paper Mag. Pozuje pomalowana farbą i ubrudzona błotem, a towarzyszy jej świnia [ZDJĘCIA, 18+]

To bardzo dziwna sesja, w której Miley po raz kolejny próbuje udowodnić, że nie jest słodką gwiazdą z kina familijnego. Co jeszcze zrobi młoda gwiazda, by zerwać z przeszłością? Przecież pokazała już wszystko...

Odważna sesja autorstwa Paoli Kudacki, w której Miley Cyrus pokazuje naprawdę wszystko, to jedno. Drugą rzeczą, o wiele większej wagi, są wyznania młodej gwiazdy popu, jakie znajdujemy w wywiadzie dla "Paper Magazine" .

Otóż okazuje się, że artystka jest biseksualna i była już w kilku poważnych związkach z kobietami. Nie chwaliła się jednak nimi publicznie, za to ze swoimi chłopakami - m.in. Liamem Hemsworthem, Patrickiem Schwarzeneggerem i Nickiem Jonasem - pokazywała się publicznie całkiem często. Jednak twierdzi, że w relacje z kobietami była równie mocno zaangażowana.

Miley Curus, Paper MagazineMiley Curus, Paper Magazine Paper Magazine Paper Magazine

Już jako czternastolatka Cyrus miała powiedzieć swojej matce, Tish Cyrus, że jest biseksualna:

Pamiętam,że wyznałam jej, że czuję pociąg do kobiet. Zapytała, co dokładnie mam na myśli. Powiedziałam, że kocham je tak samo, jak kocham chłopców. Trudno jej było to zrozumieć (...), ale poprosiłam ją o akceptację, a ona mi ją dała. Wierzy we mnie bardziej niż w jakiegokolwiek boga.

Sama Miley podkreśla w wywiadzie, że unika oceniania innych. Absolutnie akceptuje i rozumie wszystko, dopóki w grę nie wchodzi krzywdzenie drugiej osoby. Przyznaje też, że jest otwarta na każdy rodzaj związku oraz seksu, o ile tylko wszyscy zainteresowani są pełnoletni i nic nie odbywa się z udziałem zwierząt. Mocna deklaracja jak na 22-latkę.

Co ciekawe, rozebranie Miley Cyrus do sesji dla "Paper Magazine" wymagało pracy stylisty (!), makijażysty, artysty plastyka, nadzoru dyrektora kreatywnego, a także pomocy trzech asystentów. Malunki na ciele gwiazdy wykonał Ben Jones, zaś za wizaż odpowiadała marka MAC.

Wszystkie zdjęcia z sesji obejrzycie w naszej GALERII

Wcześniej dla "Paper" pozowała Kim Kardashian . Ona również odsłoniła wszystko...

Więcej o: