Nowa kolekcja kostiumów Reserved. Jaki model wybrać? Dobieramy kroje do sylwetek

Dobór właściwego kostiumu kąpielowego może być prawdziwą udręką. Może podobać ci się wzór, ale krój jest kompletnie niedopasowany do twojej figury. Przyglądamy się najnowszej kolekcji Reserved i pomagamy wam dobrać fasony.

Kupno właściwego kostiumu kąpielowego bywa nie lada wyzwaniem. Jak wybrać odpowiedni? Mamy dla was kilka rad i propozycji, które z pewnością ułatwią wam decyzję.

Ważne, by kostium kąpielowy był nie tylko ładny, ale także dopasowany do sylwetki i po prostu wygodny . Jeśli będziemy odczuwać dyskomfort, na przykład związany z nieodpowiednimi miseczkami, nasz czas spędzony na plaży wcale nie będzie przyjemny.

Matusz Stankiewicz/ Reserved

Jeżeli masz duże piersi, wybieraj raczej kostiumy z usztywnianym stanikiem. Fiszbiny utrzymają twój biust w ryzach, a ty nie będziesz musiała obawiać się, że coś się wymknie. Usztywniane miseczki sprawią też, że będzie ci wygodnie, a twoje piersi będą wyglądały świetnie. Opcje bez ramiączek i te w stylu bandeau też raczej nie są dla ciebie. Zapewniają zdecydowanie zbyt mało wsparcia dla większych piersi, dlatego jeśli nie chcesz wiecznie podciągać i podtrzymywać stanika, wybieraj te z paskami.

Mateusz Stankiewicz

Właścicielki mniejszych piersi spokojnie mogą wybierać praktycznie wszystkie bardziej skąpe kroje. Klasyczne bikini z trójkątnymi miseczkami jest stworzone dla nich.

Możesz kupić praktycznie każdy kostium, który jest wiązany na sznurki, ponieważ nie potrzebujesz aż tyle wsparcia. Jeśli chcesz, możesz skusić się także na staniki w kształcie pasa. Będziesz wyglądać dziewczęco i nie musisz martwić się o brak wygody.

Mateusz Stankiewicz

Jeżeli nie chcesz pokazywać brzucha, zawsze możesz wybrać kostium jednoczęściowy. Zakryje wszelkie niedoskonałości figury, a ty będziesz się czuć swobodniej. Najbardziej maskujące są kostiumy w ciemnych kolorach lub w bardzo intensywne, duże wzory.

Kostiumy, które mają panele w innych kolorach po obu stronach, sprawią z kolei, że będziesz wyglądać o wiele szczuplej. Uwagę będzie przyciągać głównie środkowy panel, dzięki któremu zyskasz talię osy.

Modele z najnowszej kolekcji Reserved znajdziecie w naszej GALERII

Jaki jest twój ulubiony kostium? Istnieje krój do którego jesteś przywiązana?

Zobacz wideo
Więcej o: