Zuzanna Bijoch dla Mohito. Zajrzyj za kulisy nowej kampanii polskiej marki [GALERIA]

Zuzanna Bijoch dołączyła do grona top modelek, które chętnie promują najmocniejsze polskie marki. Mieszkająca na co dzień w Nowym Jorku, 21-latka przyleciała do Europy na zaproszenie Mohito.

Nie jest tajemnicą, że marki potężnej grupy LPP najchętniej współpracują z modelkami światowej sławy. Dotąd największe nazwiska (Cara Delevingne, Georgia May Jagger) zarezerwowane były dla Reserved , ale teraz na pierwszy plan ma szansę wybić się Mohito . Po raz pierwszy bowiem marka współpracuje z modelką takiej rangi jak Zuzanna Bijoch . 21-latka, która reklamowała m.in. Toma Forda , Dolce & Gabbana czy dom mody Alexander McQueen , ma dwa kluczowe walory - międzynarodową sławę i polski paszport. Takie zestawienie gwarantuje, że o kampanii będzie naprawdę głośno.

21 urodziny Zuzanny Bijoch21 urodziny Zuzanny Bijoch MATEUSZ JAGIELSKI/EastNews MATEUSZ JAGIELSKI/EastNews

Na razie Mohito zdecydowało się ujawnić tylko zdjęcia z backstage'u sesji ze znanym fotografem René Habermacherem . Szwajcarski artysta współpracował już z polskimi markami - fotografował Olę Rudnicką dla Gino Rossi. Teraz trafił na plan z Zuzanną Bijoch , którą uwiecznił w przestrzeniach londyńskiego apartamentu. Pierwsze oficjalne zdjęcia kampanii mogliśmy podejrzeć podczas imprezy urodzinowej modelki . Gwiazda wspólnie z Mohito zorganizowała przyjęcie w warszawskim klubie Syreni Śpiew. Elementem wystroju były właśnie zdjęcia Habermachera, a sama jubilatka wystąpiła w wieczorowej stylizacji z ogrodniczkami i koronkową bluzką Mohito (fot. powyżej).

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MOHITO (@mohitofashion)

Jak widać na zdjęciach z planu, klimat kampanii Mohito na jesień-zimę 2015 będzie bardzo zmysłowy. Szczególnie obiecująco wygląda czerwień wina - kolor, który gwarantuje, że w chłodnych miesiącach nie zabraknie nam energii i kobiecości.

Zdjęcia z planu kampanii Zuzanny Bijoch dla Mohito zobaczysz w GALERII >>>

Partner - materiał

ogrodniczki w stylu Zuzy Bijoch

Więcej o: